Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nooo hej dziewczynki
mialam termin na 26 go września ale to tez z USG.Nastepny wg USG9 jak bylam na prenatalnych),to 03 pażdziernik,a wg miesiączki hahaha 10 ty.Jeli nic sie nie ruszy to mysle,ze w poniedzialek zglosze sie do szpitala wg wskazań mojego lekarza.No dziewczynki mam nadzieje,ze na wiosne stukniemy sie wozkami gdzies między Rudą,Śiemianowicami , a Świętochłowicami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiaa napisał(a):
Dostalismy max do miesiaca

z tym becikowym,to zależy jak zalatwisz wszystkie papierzyska.Trzeba mieć akt urodzenia z peselem dziecka i zaświadczenie od lekarza o,ze sie zglaszalaś na wizyty kontrolne.Juz sie zapisuje na wizyte do mojego gina,bo za papierek mam mu placić setke?? 🤨NO i zależy ja sie czeka dlugo w UST.
Dosik Ty juz zalatwilaś to becikowe??A to drugie tez zalatwiasz,wiesz gdzie i jakie papierzyska trzeba miec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
Maludko hehe to Ja sobie zycze byc urodzila 3 pazdziernika to moja 7 rocznica z moim mezulkiem i dzien urodzin mojej chrześnicy 😉 ale za to w niedziele leniuszki sie rodza heeh to moze jednak nie 🙂
a ty jaka sobie date wybierasz na spotkaie z Miloszkiem ?

Podoba mi sie 3 pażdziernik ale taaa niedzielaaa buuu.Niech sie dzieje wola Boza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...