Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki,meldujemy sie.wczoraj wrociliśmy do domku,byl pierwszy krotki spacerek ze szpitala do domciu.Mały jest bardzo grzeczny,plecze tylko wtedy jak sygnalizuje,ze chce jesc albo jets śpiący.Porod..no cóż...jak porod,do łatwych nie należal ale perzpiękna atmosfera na porodowce,kochane połóżne,no i oczywiście tata wspomagający mamę,to bylo cudowne przeżycie.
Mały oczraowal wszystkich,a na oddziale oczko personelu z ust nie shchodzilo jego imie.Byliśmy bardzo dumni .
Mam nadzieje,ze wieczorkiem wpadne do Was i pogadamy troszeczke.Caluje Was kochane mocniutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

Maluda my tu takie ciekawskie, a Ty nas tak męczysz 😜
Jak znajdziesz chociaż chwilkę to pisz co tam u Was słychać... jak pierwsze dni z Miłoszkiem? 😉

Justi zapomniałammmm Przepraszam!!! Jejku jak mi głupio ☺️ ☺️

Jak bylismy u dr Golby to zapisala na karteczce swoj nr komorki i kurcze szukam tej karteczki i jej nie mam 😠 Pieknie, jak ja teraz bede sie z nia kontaktowac 😞 Jak Szymon wroci jutro z nocki to wyszperam w jego kom nr do niej do domu. Bo tak za pierwszym razem dzwonilismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Miloszek przy cycu,a ja na chwilke z Wami.Jest kochany ale chce mnie zjesc w calosci(moze buty zostawi 🙂).Wrzuce fotki na NK podam Wam potem link.
aaacha,nie bylam nacinana.maly jednak dal mi popalic,nie chcial zejśc,porod mogl odbyc sie 1,5 godzinki wcześniej,nawet kroplowka i ćwiczenia w ostatniej fazie nie pomagaly.Polozne sie nagimnastykowaly,a mnie do dzis bolą krzyże,nogi tak bolaly,ze na łózko nie moglam sie wgramolic.
COZ treaz,to wszystko idzi e w zapomnienie.kocham tego żarloka ponad wszystko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Maludke spowrotem Ja niestety wchiodza na ten link NK widze swoj profil :| a nie twoj i nie moge zobaczyc tego naszego brzuszkowego Miloszka 😞

Kasiu
nic sie nie stalo , ale jesli znajdziesz chwilke to moze i numer sie znajdzie 😉 na spokojnie n arazie odpukac nie jest nam potrzebny . . . choc z katarem walczymy od 3 tyg :[ i konca nie widac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
witam Maludke spowrotem Ja niestety wchiodza na ten link NK widze swoj profil :| a nie twoj i nie moge zobaczyc tego naszego brzuszkowego Miloszka 😞

Kasiu
nic sie nie stalo , ale jesli znajdziesz chwilke to moze i numer sie znajdzie 😉 na spokojnie n arazie odpukac nie jest nam potrzebny . . . choc z katarem walczymy od 3 tyg :[ i konca nie widac 😞


kochana wyslij mi zaproszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik, to sobie pomysl, że ja mam dwqójkę dzieci, w ty jedno jeszcze trzeba do przedszkola, na zajęcia, a do tego co którąś noc mni nie ma, bo na dyżur latam..wszystko sie da pogodzić.

Monic, to jak chcesz, to na gg pytaj-2470962. Ale nie dzis, bo a propos jestem właśnie na dyzurze..mam dosyć(pracuję już od 7.30 rano)i tutaj nie mam gg. Jak będę mogła, to pomogę 🙂


Maluda, wiadomo-nie ma to jak sie przytulić do mamy i pocycać, ale o to chodzi przecież, to jest superowe, dla mamusi też 🙂 JA TEŻ JA TEŻ CHCĘ CIĘ NA NK!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://nk.pl/#profile/11335666/gallery/album/3/18

teraz chyba jest dobry linka,milego oglądania kochaneczki.Miloszek je za czterech,w sumie jest grzeczny,musi mieć tylko pelny żołądeczek i sucha pieluszke.Jest cudowny,oczek nie moge od niego oderwac.Chodzimy na spacerki,ktore przesypia.Caluje Was mocno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...