Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu nie wiesz moze u was jest taka super dziewczyna w szpitalu młoda ok 30-tki pani mgr bo jak jej powiedzialam pani doktor to powiedziala,ze ona jest mgr) od rehabilitacji czy ona nie przyjmuje moze prywatnie ?? jak lezalam z Wojtusiem w szpitalu u was to ona pokazywala mi jak naszego niunka nosic, ale teraz to juz wiem heheh
jednak mam problem bo nasz szkarb patrzy jakby w jedna strone glownei i ciagnie glowke do tylu cholera myslalam,ze patrzy na okno , karnisz bo tak mamy ulozone lozko jednak teraz na wizycie wyszlo , ze jest to problem no i teraz z nim krąże w lozku w jedna i w druga strone ,ale on i tak glowinie patrzy w jedna strone i tak odgina glowe do tylu 🥴 🥴 🥴


ogólnie potrzebuje jakis kontakt z dobra rehabilitanka 😞
bo na nasz NFZ musze czekac ponad miesiac 🥴 🥴 🥴 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justi, nie mam pojęcia, bo pracuję w innym budynku. Ale jak bardzo bardzo Ci zależy, to postaram się jakos dowiedzieć. A gdzie ona był? na noworodkach? na pediatrii na truchan-bo jeśli tam, to jest zupełnie inny szpital, i nie będę mogła pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie, bo moje dzieciaki nie miały takich problemów, więc tutaj nie pomogę, nie mam pojęcia na temat lekarzy czy rehabilitantów pediatrycznych.
ale poszykaj w wyszukiwarce w neciue po prostu. Ja tez sie rozgladnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja tez nic nie pomogę... 🤨 chociaż myśle że proste ćwiczenia wystarczą żeby to skorygować... prawdopodobnie ma przykurcz w jednej stronie... jeśli tak to ćwiczenia i masaż bedą potrzebne moja mama mi opowiadała że siostra miała przykurcz i musiała jej masować a im wcześniej się to zauważy tym lepiej bo potem mięśnie nie są już tak elastycznie... jak u niemowlaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz ANiu niechcialam isc do pierwszego lepszego rehabilitanta bo czaem moze on wiecej zrobic szkody niz pozytku ehh dlatego zapytalam was czy nei macie jakis namiarow na kogos z kim mialyscie doczynienia. . . . .

ja w pon dostame jakies namiary na jefdnego rehabilitanta hindusa hehe sprobuje u niego a jak nie to bede szukala dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wam klasakam potajemnie od czasu do czasu 🙂)
I teraz tez, jak dam rade 🙂


Ja wymordowana, bo wymarzłam się w Figlolandzie w Chorzowie- byłam z Alicją na urodzinach jej kolegi z przedszkoal. Oni sie bawili, ja marzłam. Potem jeszcze mnie naciągnęła na McDonalda na Katowickiej, ja to mam miękkie serce.

A dziś u Nati kupol i sku na nocniczek 🙂 tylko jakiegoś wirusa ma, bo cos jeśc nie chce i kupska brzydkie...

Wiecie co, nienawidze jesieni 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny...
Ostatnio tak cichutko tu było, ze juz prawie zapomnialam o naszym wątku ☺️ ☺️
Ale widze Towarzystwo sie rozkrecilo 🙃 😉

Gratulujemy Natalce pierwszych siuśków do nocnika 🤪

Justi, jeżdżę z Emilką na rehabilitację. Emka patrzała tylko w jedną stronę, jak leżała to tak dziwnie głowę wykrzywiała, niby do tyłu ale jakoś tak na bok... no nie umiem tego opisać. Pediatra skierowała nas do Przychodni Rehabilitacyjnej na Godule, okazało się ze Emka ma asymetrię ułożeniową. Na szczescie szybko zareagowalismy i dostaliśmy tylko cwiczenia do domu. Cwiczymy juz od początku sierpnia i jest zdecydowanie lepiej.
Niestety tak jak piszesz terminy z NFZ są odległe 😠 My w wakacje to sie szybko zalapalismy na wizytę, ale obecnie to sie dlugo czeka. Kolejna kontrole mamy na poczatku listopada.

Tez chcialam Wam poklaskac, ale juz ktoras mnie uprzedziła 😜 😲
Na wątku Majówek jakoś tak się rozpędziłyśmy z tymi oklaskami 😁

Figloland w Chorzowie? Za niedługo będę się musiała rozgladać za takimi miejscówkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, będziesz musiała...jak by co-jestem ekspertem od takich miejsc 😉 😉 😉 😉 😉, ja z Natalka już chodziłam(przy okazji, jak szłam z Alą), juz od 9.miesiąca....w tych miejscach są wydzielone mini placyki dla takich bąbli...tam sie pospotykamy kiedyś 🙂 co nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.wypelniasz-wygrywasz.pl/konkurs-z-nagrodami-gwarantowanymi-Top-Secret/index.php?recommended_by=81128791453529 moze ktorejs z was dziewczyn przyda sie kupon obnizkowy o 50 zl

Kasiu to Ja podejrzewam to samo u swojego Wojtusia co ma twoja Emilka a na Godule chciala mnie zapisac na 23 listopaDA to dzien wczesniej zapisalam nas do szpitala w zabrzu na 3 maja ehhh wciaz mie te zabrze ciagnie do siebie nie wiem kiedy sie przekonam do Rudy no coz potrzebuje wiecej czasu ☺️ ☺️ ☺️
a własnie i jak tam twoja decyzja podjeta juz ostatecznie wracasz do pracy czy cieszysz sie macierzynstwem w domku ??
do Fiku miku Kasiu tez wlasciwie mozesz od roczku z Emilka isc jak ja tam bylam z moim chrzesniakiem to byly takei malenstwa na samej gorze jest taki wydzielony duzy fragment dla malych dzieci do 3 lat
dzis tez jakis chochlik poklaskal wam bo Ja nie moge heheh 🙂

no juz niedlugo spotkamy sie w jednym z tego typu placu zabaw 😜
mam nadzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...