Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pewnie Zuziek ze wiem w kosciele sw. Franciszka bralam slub a za 2 tyg chrzcze swojego smerfa hehe cos mi sie wydaje ze moglysmy na siebie wpasc tydzien temu w kosciele bo chyba ZUZIE chrzciłas wtedy ?? a ja bylam na mszy podpatrzyc jak sie to wszystko odbywa 🙃 🙃 😆

Kasiu a jak to jest z tym rogalem ☺️ ☺️ ☺️ bo Ja nie wiem jak to wyglada . . . . . . . . .
wiesz u nas mam nadzieje ze troche na wyrost dostalam to skierowaniee na rehabilitacjue, a moze nie 🤨 chodzi oto ,ze Wojtus wciaz chce patrzec do okna wiec gdy lezy na wznak a okno znajduje sie za nim to wygina mocno glowe do tylu by je zobaczyc wiec gdy go kapiemy tak robi jak lezy u nas w lozku ehh no i zrobil tak w gabinecie Pani doktor wiec stad te skierowanie . . . choc newiem sama czy sobie tak tego nie tlumacze by sie uspokoic . . . na pewno pojde to skonsultowac z rehabilitantem . .. . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm ale to chcesz wciasc zalegly urlop z 2010 roku w styczniu ?? a kto Emilka zajmie sie w grudniu ??

dokladnie jak tylko nasze dzieci troszke podrosna zeby chociz chodzily o wlasnych nogach hehehe to mozemy sie tam spotkac na poczatek tam bo mamy przynajmniej w trojke najblizej . . . a i oczywiscie mozemy tez gdzies dalej zebysmy wsztski z tego watku mogly sie jakos poznac 😉 i nasze pociechy ze soba rowniez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ale jaja 🙂 ja się wam przyglądałam (masz granatowy wózek) 😁 myślałam na początku że się spóźniliście na chrzest ☺️ ale potem skumałam że nie 😁

a wogóle to musiałaś widzieć scene z moim jebniętym ojcem 😞 no ale cóż pół kościoła to widziało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarny 🙂 hehe ale na pewno nas widzialas bo spoznilismy sie na msze hehe ☺️ ☺️ nie moglismy sie z malym wybrac ☺️ ☺️ i jako jedynie siedzielismy blisko oltarza p prawej stronie 😉

co do twojego taty i incydentu widzialam 🥴 ale coz po pierwsze rodzicow sie nie wybiera, a po drugie swiat jest baaaaaaaaaaaaaardzo maly 😉 Ja z Kasia chodzilam do jednej szkoly podstawowej do rownoleglej klasyy,ale nigdy ze soba nie rozmawialysmy hehe dopiero na forum sie spotkalysmy i zgadalysmy 🙂
a prosze u ciebie bylam swiadkiem chrzcin Zuzi heh 😉 super 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiedziałam że ciemne barwy miał wózek :P

tak rodziców się nie wybiera masz racje ale taki wstyd jeszcze w kościele 😞 po prostu przegioł na całej lini 😞

i faktycznie świat jest mały 😁 hihi a jak bedziesz na chrzcie nie wiem czy karmisz butlą czy cyckiem? Jak butlą wes sobie mleko albo herbatke (taki uspokajacz) bo jestes tak zestresowana a chciałabyś żeby dzidziuś nie płakała widziałam dwie matki miały mleko ja herbatke :P bo młoda na początku marudziła a potem spałą całą msze... przebudziła się na polanie główki i poszła dalej spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karmie piersia, ale musze odcianac mleko juz o tym myslalam tylko nie wiem czy te termoopakowania trzymaja ciepło ?? musze jakis zakupic tylko czy on zda egzamin ?? poza tym pozniej imprezka tez nei bde przy gosciach karmila wiec zapas mleczka musze miec
w kosciele jest strasznie zimno hehe ale skoro zbierali ostatnio na ogrzewanie to moze go troszke ogrzeja 😉 🙃 🙃

a co do taty to sie nie przejmuj ludzie szybko zapominaja pozatym mysle,ze jesli ktokolwiek widzal to ktos z przodu i z prawej strony o ile w ogole byl zainteresowany tym co sie przy oltarzu dzieje . . . Ja bylam ze wzgledu na to ze chrzciny tuz tuz, a pewnie inni mieli wszystko w nosku 🙂
było mineło nie przejmuj sie


no to nie ma wyjscia w sezonie wakacyjnym musimy sie w Fiku Miku spotkac hehe 🤪 tylko ,ze wy macie starsze coreczki a zreszta jak wiadomo kobiety syzbciej sie rozwijaja hehe wiec nei wiem czy Wojtus im dorówna, ale postara sie 😜 ale bedzie w raju dwie kobietki i on 😜
mam jednak nadzieje,ze moze ktoras jeszcze da sie skusi i pojdzie z nami na kawke a dzieci sie wyszaleja troszke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to jest takie śmieszne 😁 😁
Widzą się dwie osoby w Kościele a za tydzień okazuje się, że się znają z forum 😁 😁
No super 😉

Justi jak jechałam do Poradni Rehabilitacyjnej to byłam pewna ze wszyscy sobie wmawiają ze jest cos nie tak... i zrobilam wielkie oczy jak lekarka potwierdziła ze to asymetria 🤔
Mam nadzieje ze z Wojtusiem jest wszystko ok i ze tylko z przyzwyczajenia patrzy sobie do tyłu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
termoopakowanie zdaje egzamin ale na kilka godzi tzn. 4/5h jesli jest wrzątek! ale i tak się przydaje ja miałam tylko że ja mleko modyfikowane daje także to też inaczej wygląda bo ja potrzebuje ciepłej wody a ty musisz ciepło utrzymać! zie łódź się że bedzie ciepło w kościele :P zawsze mówią że zbierają na ogrzewanie a zawsze zimno jak... nie powiem gdzie :P

Wojtuś napewno do równa dziewczyną :P a między moją Zuzką a Wojtusiek aż takiej różnicy nie ma 2 miesiące 😉 1 sierpnia urodziłaś? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo nie moja marudka sie juz obudzila ehhh nici ze spokojnego wypicia kawki i zjedzenia ciasteczka z wami 😉

Kasiu
heheh tez sie tak usmialam jak sie z Zuziek zgadałam przeciez Ja ostatnio w tym kosciele bylam na swoim slubie 😁 😁 🤪
ale widocznie tak mialo byc ze miałam sie z wami spotkac hehe najpierw na tymn forum , a pozniej na zywo 🙂

wlasnie dlatego wole to sprawdzic co Wojtusiowi jest w razie czgo pocwiczymy sobie troszke hehe

a powiedz mi nie orientujesz sie czy na tym basenie kolo ciebei sa jakeis zajecia z niemowlakami ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no!!! co sie tu nagadujecie bez innych???wrrrr 😮 😮
no ładny gips, to Wy sie widzialyście, ale numer! a mówią, że Śląsk taaaaaaaaaki duży!
A czy kogoś jeszcze nie mam na nk?? Mam Maludę, Justi i Kasię zdaje się...ale jak mi sie pomyrdało, to sorki!! ale chcę wszystkie!

moja młoda dziś nie śpi, pewnie stwierdziła, że juz dorosła, no nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...