Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jeszcze musiałabym jakieś ciasto zrobić, ale ja do ciast jakoś nie mam talentu 😜 Szwagierka stwierdziła, że kupi jakieś z paczki 😁 mąż mówił, że jakieś upiecze.. Jak ja się cieszę, że mam męża, który lubi gotować i w ogóle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja lepiłam uszka, a przydział na Wigilię mam jeszcze zupa grzybowa, no i kompot 🙂 jak pytałam się mamy jak się tenn kompot robi, to jest to chyba najprostsza rzecz jaka może być do zrobienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 🙂
Widzę, że od wczoraj cichutko tutaj.. Ja się tutaj troszkę rozpiszę, bo mam niestety o czym. Jak wiecie miałam to twardnienie brzucha i ból :/ wczoraj dostałam takiego bólu brzucha, że zadzwoniłam do mojego lekarza, a on kazał mi jechać do szpitala,że tam jest lekarz dyżurny i że on mnie przyjmie. Powiedział, że on będzie dopiero w środę w szpitalu, to żebym się przypomniała, że leżę. Pojechałam tam, no i położna zrobiła mi KTG, a później musiałam jeszcze swoje odczekać na lekarza,bo był zajęty na porodówce. Zbadał mnie ginekologicznie i powiedział, że szyjka jest długa no i wszystkie ujścia zamknięte.. skurczy nie ma wyszło z ktg, jedynie lekkie stawiania macicy. Położna powiedziała mi, że jak mnie zostawią w szpitalu to na święta już zostanę.. No a lekarz mi powiedział, że jeśli będę spokojniejsza to mnie zostawią na obserwacji, ale ja obiecałam, że nie będę robić nic niepotrzebnego i jak najwięcej leżeć. No i powiedział, że jeśli tak to mogę wrócić do domu, tylko właśnie mam dużo odpoczywać. Ale wystraszona byłam strasznie, a mój mąż był przy badaniu ktg i był zdziwiony, że tak szybko serce bije dziecku, stwierdził: "przecież to dziecko zaraz zawału dostanie" 🙂 gdy to powiedział przynajmniej na moment się uśmiechnęłam//

Co do obsługi szpitala, to na pewno jest miły, ale źle trafiłam, bo byłam tam po 17, a o 18. się zmieniają, no i położnej się troszkę śpieszyło.. Trochę dała mi to odczuć jak pytała się mnie o co chodzi, ale później jak już był mąż ze mną to była miła 🙂 dopiero jak skończyło się badanie ktg, wiedzieliśmy co jej tak nie pasowało, po prostu do domu miała iść 😉 a lekarz bardzo miły w rozmowie, wszystko powiedział co i jak, tylko troszkę niedelikatny ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja tylko na chwilkę, może uda się zaklaskać. Mam już od wczoraj choineczkę ubraną, aż miło na nią patrzeć 🙂
Tuska uważaj na Was bardzo i duuuuużżżżżoooo odpoczywaj. No i nie martw się na zapas bo jak lekarz mówi, ze jest ok to tak musi być a niedługo będziemy zachwycać się wzajemnie naszymi maluszkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂

Po oklasku z samego rana na dobry dzień. A mnie kurcze jakieś katarzysko złapało niestety 😞 i jak zwykle na święta będę przeziębiona. Mam nadzieję, ze na katarze się skończy. Poza tym dziś piekę pasztet i schab ze śliwką . Taki mam plan, oby wyszło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki! 😉
no mnie nie było wczoraj cały dzień tutaj, ale widzę, że tutaj cichutko 🙂 Wczoraj byłam u lekarza i maluszek ma się bardzo dobrze, ułożył się już główką do dołu, no ale oczywiście to się może zmienić 😜 mąż był ze mną i stwierdził, że teraz już będzie chodził ze mną na każdą wizytę, bo mu się spodobało, a wizyt zostało około 2 😜 no i na 100% będziemy mieli synka, nawet mamy na zdjęciu upamiętnione 😉 a maluszek waży w 30tc 1341g, w 26tc ważył 780g 😉 no a mnie doszły 2kg 😉 czyli od początku ciąży mam 6kg na plusie. Jak na razie nie jest źle 😉 pytaliśmy się jeszcz o poród rodzinny i lekarz powiedział, że w Gliwicach jest to nieodpłatne, oni sami namawiają do tego, żeby ktoś towarzyszył i właśnie najlepiej, żeby to był mąż. Jedynie co to musi mieć ubranie i buty na zmianę osoba, która będzie towarzyszyć przy porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo w ogóle nie odczuwam tego, żeby jutro miała być Wigilia i w ogóle, ze to już są święta.. w sumie to nie wiem dlaczego. Muszę jeszcze dzisiaj iść na miasto odebrać prezent dla męża, bo kupiłam bransoletkę, ale robili ją z łańcuszka, bo nie było żadnej gotowej, żeby mi się podobała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

kurcze Zuziek
wczoraj dodalam ci 203 oklaska , a dzis masz 201 ??
i okazuje sie ,ze 10 minut temu ktos ci skradl tego 202 gdzie ty bylas osatnie 10 min temu i komu podpadlAS ???

EHHHH Ja nie wiem komus lepiej jak ci go odbierze CHORE TO JEST I DZIECINNE PO PROSTU

TERAZ jeszcze mi ukradnie za ten tekst w duuuuuuuuuuszy to mam

WESOLUTKICH SWIAT KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niech te święta Bożego Narodzenia
przyniosą nam wiele radości,
Niech uśmiech zagości w domach,
Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,
a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,
Niech samotność odejdzie w niepamięć,
Niech zima otula nas białym puchem,
jak ciepły koc przy kominku,
Niech bieluteńkie gwiazdeczki
skrzypią wesoło pod naszymi butami
na wieczornym spacerze.
Niech dobry Bóg namaluje
szczęście na naszych twarzach,
Niech miłość dotyka nas delikatnie,
lecz bez ustanku,
Niech marzenia płyną wysoko w górę
i spełniają się... 😉
Wesołych Świąt dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...