Skocz do zawartości

BECIKOWE- zmiany od listopada. | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
JAK TO NIEDOTYCZY PRZECIEŻ SĄ JUŻ MAMUSIE NA LIPIEC I SIERPIEŃ,ALE TY WIDOCZNIE NIE ZAUWAŻYŁAŚ TEGO PINOKIO.TRZEBA RÓWNIEŻ MYŚLEĆ O INNYCH!!![/quote


Anulka7,

Co z tego że są już mamusie na lipiec czy sierpień...? Z tego co jest napisane w artykule wynika że becikowe od 1 listopada 2009r będą wypłacane na nowych zasadach czyli tyczy to szczególnie mam rodzących przed samym listopadem...

Artykuł pomocny dla nas wszystkich, ale w szczególności dla zainteresowanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nieżle to sobie wymyslili,wiecie ile kobiet przez tą ustwe nie zakwalifikuje sie na becikowe? 😞
Nie każda ma super regularne miesiaczki,i jest w stanie do 10tyg.pojawic sie u lekarza,a pozatym z tego co wiem na wizyte trzeba czekac tez czasami pare tygodni do dobrego ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest coraz więcej dzieci, bo rodzą kobiety z wyżu demograficznego, dlatego pewnie postanowili trochę przykrócić dotację. Ja o ciąży dowiedziałam się w 8 tygodniu. Po prostu trzeba będzie w razie czego robić częściej testy ciążowe aby wykryć ciążę wcześniej i pierwsza wizyta prywatnie by mieć dokument że jest prowadzona np od 8 tygodnia.
ja w przyszłości chce mieć jeszcze dziecko, ale o tym becikowym wiem od 2 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po urodzeniu 4 lata temu dostalam 500 zl. Smieszne , ale coz. Teraz mieszkam w Hiszpanii - do grudnia wyplacali 2,5 tys euro a od stycznia zmienili i juz nie placa nic. Ale mysle ,l ze przeciez nie dla becikowego rodzimy dzieci prawda. .. jak dla mnie moge ja im nawet zaplacic za to ze sobie urodzilam , byleby miec swoj kochany skarbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale teraz będą musiały biedne mamusie kombinować dla durnego 1000 zł ale takie pieniążki drogą nie chodzą.

Ci na górze to same debile do czego oni się nadają to ja nie wiem, zamiast matką dawać to zmuszają do krętactwa i korubcji bo lekarz za zaśwaidczenie chętnie weźmie :X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...