Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga grutuluje zebolka 🙂
My tez mamy lewa dolna jedynke prawie juz przebita, tuz przy samej powierzchni dziasla. Pewnie u nas tez ostatnio byl w nocy z tego powodu ryk. Nurofen pomogl,. a tak to bezobjawowo.
Ela a co z tymi kwiatkami? Bo nie czaje? Ciotka imieniny, urodziny ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
jestemmm 🙂
już Eli pisałam!
wiem skąd ten płacz i nieprzespane noce...

ZABEK!!!!! prawie na powierzchni 😁 dolna lewa jedyneczka!
kurde, ale jestem dumna hehehe 🙂 🙂


SUPER 🤪 🤪 GRATULIJEMY :*:*
tez polecam dentinox 🙂

w ogóle buziaki dla wszystkich uzębionych i tych nie uzębionych też 😜 😘 😘

kurdę No!! a ja już wysiedzieć nie mogę w tej pracy tak mi dupskiem rusza żeby się zerwać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no adas spakowany mam nadzieje ze nic nie zapomnialam jeszcze ja sie musze spakowac 😜
a czy mozecie mi powiedziec czy ten dentinox ma w skladzie rumianek?
bo ja szukam cos na zeby jak adasiowy zaczna wychodzic ale nie moze byc rumianku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasciwie to ja nie wiem Aga dlaczego zeba tez od nas zgapiacie heheheheh i to dolna lewa hahahah 😘

Buba wlasnie wstal i szaleje. A ja mam tyle roboty ze nie wiem w co rece wlozyc. Moi rodzice sa u siostry, juz przylecieli. Jedziemy do nich po pracy. Moja mama juz sie nie moze doczekac az Kube zobaczy. Dobrze ze u nas nie spia bo... zwariowalabym chyba szybciej niz mysle.
Kurde nawet nie mam jak prania na ogrod isc wysiesic. Czekam az siora bedzie miala przerwe to malego przypilnuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiu nie wiem czy tam rumianek jest, sprawdze potem moze nie wywalilam ulotki..

kasia chyba mi nie odpisalas albo nie pamietam :P co z ta praca twoja wyszlo, pracujesz na starym stanowisku czy co innego juz ci przydzielili?

asia sprawdzilam, ulotka wywalona ale na opakowaniu pisze chamomillae wiec rumianek jest. a adas uczulony ze nie moze byc rumianku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po przeczytaniu roznych opinii i ogladnieciu testow jak np o ten : http://www.youtube.com/watch?v=G8mFsXNXOLw&feature=related zdedydowalam sie na fotelik tylem do kierunku jazdy. trudno, moze i dziecku gorzej bo nie widzi rodzicow, ale zamontuje sobie lusterko i bedzie tam widzialo i ja ją tez, a ogladac swiat w aucie moze przezz boczne szyny i tylna, i nawet wiecej zobaczy niz przodem za przednim siedzeniem. poki nogi nie beda bardzo przeszkadzac to bedzie tak jezdzic. nie mowie ze tak jak zalecaja z 4 lata, ale mysle ze do 2 lat pojezdzi,zobaczymy jak to sie bedzie sprawdzac i kiedy bedzie druga dzidzia. wyczytalam ze dziecku przy uderzeniu czolowym zrywaja sie kregi szyjne, testy przy 50km na gdzo. w prawdzie te zderzenia sa rzadkie ale jak np mi ostatnio sarenka wyleciala i musialam hamowac gwaltownie to przeciez tez ciagnie do przodu, mi w zyciu sie juz nie raz zdarzylo ze mnie sieplo z pasow tak ze czulam szyje, a dzieka kregoslup nie jest taki gietki tylko luzny bo przystosowany do wzrostu. Janusz mi mowi ze malo jezdzimy itd i ze zwykly wystarczy, ale ja bym sie ciagle bala mocniej zahamować chyba.. myslalam o foteliku maxi cosi mobi, prze neta spokojnie mozna kupic ale czy ktoras z was widziala w sklepie? bo nie wiem czy to tak dostepne a chcialabym sprawdzic czy do auta mi pasuje... jakbyscie widzialy to dajcie znac. albo jakby ktoras sie po fotelik wybierala to prosze zapytajcie sprzedawcy czy sa, bo ja bede dopiero za miesiac w sklepie chyba..
oo takie cos http://www.tosia.pl/sklep/product/p/1473/maxi,cosi,mobi.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz sie tyle oczytalam ze mi leb pekal, wypralam przodem chicco key x 1 czy cos takiego, cena przyzwoita i testy tez w miare, ale potem zaczelam myslec o tych tylem, tylko ze ich malo jest i jeszcze drozsze. teraz taki do 18 kg by mi wystarcyzl, ale te tylem sa od 0-18, a wydaje mi sie ze ich tez pownno sie przodem przekrecic po 10 kg, takze zostaje mi ten mobi ale to jesli znajde w sklepie albo ze ktos mial go w takim aucie jak ja mma, bo nie chce tyle kasy wydac zeby mi to latalo w aucie albo zeby pasy byly za krotkie czy cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam na koncie tylko 900zl ;/ i przez miesiac tylko jeszcze 200 dojdzie, wiec jak kupie ten fotelik to sie splucze calkiem, a musze sobie jeszcze buty kupic i malej wozek, ale moze wpadnie januszowi wreszcie jakas kasa bo jak narazie to tyle co ledwo na rachunki, przez ten wypadek wszystko sie ciagnie jeszcze, nic nie wyjasnione, aa szkoda gadac. od janusz chyba wyplate mial w styczniu ostatnia 😞 ale chce kupic ten fotel jakis dobry zeby juz bylo tez na nastepne dziecko, kolyska to wiadomo pol roku i dziesko wyrasta a w tym to bedzie dluzej jezdzic. mysle ze z 5 lat posłuży u nas ten fotelik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mysle ze z wiekszosci fotelikow jest sie zadowolonym jak nie ma sie zadnego wypadku, a wypadki niestety sie zdarzaja i chodzbym kupila najbezpieczniejszy to i tak nie chcialabym testowac jego mozliwosci, zreszta nawet najwiecej gwiazdek w testach nie zastapi rozumu na drodze, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze mozna jechac bezpiecznie i powoli a jakis debil i tak w ciebie wpadnie tak jak to moje zderzenie z lopada w ciazy jak bylam 😮 szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ten co Ela ma bardzo podoba.

mama moja była i nic nie mogłam zrobić, bo chciała żebym jej na kompie pomogła...no i dupa, jestem w plecy, a znajomi zaprosić na ślub za 1,5h przychodzą... ( ZNOWU PIERWSZEJ MILOŚCI NIE ZOBACZĘ 😜 )

Iwa! dolna lewa?? eee też? jak to mówi młodzież OMG WTF? 😜 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe tvn, masakra. Chyba sie przefarbuje.
hihi teraz moge z wami ogladac 🙂

Tak mi sie pic chcialo ze nie moglam wytrzymac. Wiec stwierdzilam ze ide z Kuba, a ze sklep blisko to sie nie oplaca wozka wyciagac nawet. To na reke. No i cola, red bulll duzy, olej, 2l mleka i masakra. Az mi sie rece trzesa tak sie nadzwigalam. Myslalam ze nie dojde. Juz nigdy wiecej do sklepu z dzieckiem na reku. Po drodze mu tylko mowilam "a moze sam bys troche poszedl?" ale nie chcial 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...