Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziolszki przyszlam zyczyc milych snow bo chyba juz was nie ma ja niedawno wrocilam od przyjaciolki bylam z druga przyjaciolka u niej bo padalo i ona biedna uziemiona z dwojka dzieci w domku to poszlysmy z odsiecza 😁 😉teraz mykam spac bo padam po 3 h z trojka dzieci w wieku 1,5 do 4 lat heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie obudził ból pleców no i wstrętny sen . Śniło mi się że Krzysiek pił do nieprzytomności na jakiś działkach i jak po niego przyszłam zaczął mnie lać .. BU i jeszcze na dodatek potem leciałą mi krew i już wiedziałam że poroniłam ;/ Ale sny niech ich szlag trafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loo matko no to naprawde przerazajacy sen :/ mi sie ostatnio snia jakies glupoty ze co chwila jestem gdzie indziej w innym domu innym miejscu i tam rzekomo mieszkam i czuje sie tak obco a co do plecow mnie strasznie juz chyba od dwoch tyg boli miednica z lewej strony ale wiem ze tam jest umiejscowiony dzidius i moze dlatego macica jakos nachodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to tam nikomu z rodziny nie moge powiedziec ze cos mnie boli!! bo zaraz uslyszeeee jaaa to kiedys musialam pracowac do ostatniego dniaaa wode nosic i zylaam!! ta mlodziez to sie teraz nad soba uzala 🙂
takze nic mnie nie moze bolec 🙂
a bola mnie plecy 🙂
dzis ide na usg mam nadzieje ze dowiem sie czy moj dzidzius bedzie chlopcem czy dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda po pierwsze piekne zdjecie 😉 a po drugie kiedys bylo kiedys kiedys kobiety w polu rodzily itp :/ takze jak masz ochote sie pozalic to tu spokojnie mozesz bo moim zdaniem kiedys a teraz to duza roznica 🙂 zreszta kazda osobe ma prawo cos bolec nie jestesmy robotami mnie rozwala gadanie kobiet ze cyt" w 4 miesiacu i juz na l4? ja pracowalam do 9 miesiaca "okej tylko pamietajmy tak jak praca pracy nie rowna tak samo zdrowie i samopoczucie to indywidualna sprawa kazdego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to juz jest... to moje pierwsze dziecko do tego staralam sie o nie 3 lataa i to ze JEST, to ogromna zasluga cudownego lekarza 🙂 i niestety martwie sie kazdym bolem bo nie wiem jak moze mnie bolec a jak nie bo jeszcze nigdy tego nie przezylam 🙂 a jak kazda przyszla mama boje sie o zdrowie swojego maluszka... poki co pracuje bo nie czuje sie zle poza bolem plecow!! ale mysle ze jak bardziej urosne to poprosze lekarza o zwolnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas to tez pierwsza dzidzia dlugo wyczekiwana bo poltora roku po slubie ale staram sie nie schizowac wiadomo ze sie nie zawsze da 😁 ja jestem na l4 odmiesiaca i nie zamierzam juz wrocic do pracy do porodu bo czuje sie ok i jest wszystko w porzadku ale specyfika pracy czyli w barze pelnym halasu i dyymu uwazalam jest niewskazana dla zdrowego rozwoju malenstwa i poszlam do prywatnego lekarza bo gina z przychodni twierdzila ze ciaza to nie choroba i mam tyrac w dymie i halasie z czesto pijanymi klientami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo Martus zgadzam sie w stu procentach a szczegolnie te z lawki pod klatka ja na szczescie w swojej klatce nie mam ale u mojej koleanki blok wyzej to jest tragedia siedza takie grube foki na tych dwoch lawkach i jak tylko przejdziesz to slychac "psi psi psi jak juz nadaja" ehh mam nadzieje ze ja taka nie bede hehehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...