Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczynki też tak macie że napada was zapytanie czy dobrze się odżywiacie? Bo dziś u mnie to jest pyt. 1. Moje śniadanie dziś kromki z nutella, danio, pączek, na obiad zupa botwinkowa noi pizza kupna. A teraz pije cole w małych ilościach co prawda ale hmm nie jestem pewna czy daję maleństwu to co potrzebuje. Aha no i dziś jeszcze był banan i truskaweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niewiem ... zgred mnie wkur.... boli mnie brzuszek..... i mam dola psychicznego 😮 😮 😞 tez moj zgred poszedl se do kolegi na piffko aa ja siedze sama 😠 nieumiem sobie tego wyobrazic jak bd dzieci czy dam rade...martwie sie o wszystko czy beda zdrowe itd ahh 😞 a w dodatku nie moge sie na siebie patrzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego nie możesz się na siebie patrzeć? Masz ładny sexowny brzuszek i kobieta w ciąży jest tak naprawde bardziej pożądana przez mężczyzn. Więc głowa do góry użyj trochę sexapilu a twój Zgred zmięknie. Wiecie co dziewczęta nie mogę z tej naszej nazwy naszych "kochanych" facetów boska jest. A jakby przeczytali to nasze forum upsss prawie jak pamiętnik, niczym rozżalone zaciążone 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie smuć sie kochana bedzie wszystko dobrze dzieciaczki osłodzą ci zycie a facetem sie nie przejmuj to są mamuty które dawno powinny wyginąc buziaki na pocieszenie i nie płacz bo przez facetów nie warto 😘 😘 😘 a ja waśnie na kolację bedę jeść pizze właśnie się robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paliłam nałogowo paczkę papierosów dziennie czasem mniej, i nagle 14 luty dowiaduje sie że w ciązy jestem i rzuciłam na drugi dzień i mam spokój ale ciężko było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIS jakos nie specjalnie sie czuje ;/ niemam sil na nic..sory za moje nazekania ale tak jest ehhh 🤢 a ja zjadlam niedAWNO JOGURCIK .... nie moge sie na sibie patrzec bo wydaje mi sie ze jestem okropna ze juz moj zged nie patrzy tak na mnie jak kiedys...... dzis nawet mielismy sprzeczki... 😠 😠 😮 ahhh coz zrobic.... jedyne to co mnie uszczeslwia mysl o moich szkarbkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...