Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
przyniosłam se lampka do kuchni a co 😁 😁

Iza z okiem nie ma żartów może zadzwoń jednak ,żeby potem nie było ,że zaniedbałaś 🤨 przecież wzroku stracić nie chcesz?


ale oni na pewno beda chcieli zebym przyjechala a z malym mi nie pozwola jak mnie biora na badania mikroskopem to potrzebuja skupienia zeby nic mi nie zrobic a maly jak zacznie szalec
a moj jest na minusie z godzinami wiec napewno go nie puszcza do domu zwlaszcza ze drugi szef ma dzisiaj urlop a zastepca mojego tez bo ma urodziny dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
a twoi teście lub jakaś znajoma ,żeby z tobą pojechała lub zajęła się Nickiem?


wlasnie jego rodzice sa na rehabilitacji reszta jest w pracy jedna znajoma jest w domu ale o 13 jedzie do pracy i mieszka 10 kilometrow stad i w dodatku w druga strone niz szpital siora od mojego jest 30 kilometrow stad i tez w pracy wiec jestem sama
a wczesniej jak zachorowalam to mialam metne oczy obraz mi sie rozmazywal i krecilo mi sie w glowie a teraz nic sie nie dzieje tylko boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Iza a może ci ciśnienie w oku skoczyło ,że cię boli? bo czasem boli oko od ciśnienia


ja mam zawsze w normie tylko raz mi skoczylo wtedy jak zachorowalam dlatego nic wtedy nie widzialam bo mialam prawie 50 a norma jest chyba do 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
jula napisał(a):
magda123 napisał(a):
no to jak wy spadacie to ja też co tak sama będę siedzieć 😉

jula i jak różowy gorsecik ??


aj madzia działo sie działo 😁 😁 😁 😁 az 3 dni z rzedu 🤪 🤪 🤪 🤪


takiego niewypranego założyłaś 😁 😁 😁 😁 😁 ja myślałam ,że on go porwie na strzępy z takiego celibatu 😁 😁 😁


ty zboczuchu jeden czysty niczym nie poczestowany 😜 jako gra wstępna - niezawodny 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...