Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ej no.. weźcie kurwa ode mnie tę brzęczącą muchę 😞 łeb mnie od niej tylko bardziej rozbolał..
czekam jeszcze 6 min aż Matik skończy kwękać i biorę się za ćwiczenie 🙂 uff... dawno tego nie robiłam:P'
Będę jak skończę 😁 jakkolwiek by to nie zabrzmiało:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Matik od wczoraj bez gorączki 🙂 ale matołek poszedł spać dopiero o 22.30 😮 wiem, że chciałam go przestawić na późniejsze zasypianie ale nie aż tak.. poza tym co z tego skoro wstał i tak jak zwykle 5.30...

Jest 9.07.. ja gotuję a reszta rodziny (wszyscy! Tata, Kuba, Matik.. nawet teściowa:P) śpią... Młody ma już drzemkę.. ale reszta jeszcze głowy z poduchy nie podniosła:P

Mnie łeb tradycyjnie już chyba napierdala:/ ale idzie się przyzwyczaić.. podwójny ibum nie pomaga...
hmmm...
coś Wam miałam pisać ale nie pamiętam:P
idzie któraś na kawę??? 😁 nie chce mi się tak samej siedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘

chciałabym wam napisac cos nowego i fajnego ale wszystko po staremu
.....nawet u Aleksa nic się nie zmieniło tylko łobuzuje coraz bardziej a od kilku dni to mała chodząca piszczałka 😁 w sumie to jak mnie weźmie to piszczymy razem 😁 😁


od kilku dni miałam mały kryzys i podłamke- dzis jest niby ok, w sumie dzieki mojemu bo inaczej juz bym rady nie dawała taka juz moja natura.... martwienie sie wszytskim i o wszystkich yhh udupnia z tym ale coż....



no a później jak chwilkę znajdę to wrzucę filmik małego z "pierwszego" uwiecznionego pisiu pisiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam od mamusi
zaczelysmy zakupy dla siostry troszke tych malutkich ubranek kupilysmy ohhhhhhhhhhhhh sa slodziutkie az mi szkoda ze nie mam drugiego dziecka (dziewczynki) 🙃 🙃 🙃jest tyle fajniutkich rzeczy dla bobaskow a dla chlopczykow niewiele 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...