Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale zboczuchy
😁 😁 😁
wcale nie bo sie faktycznie obudził a teraz to juz sami nie jestesmy ;p
hmm chociaz moze w nocy 😜 😜 😜

ej wezcie przestancie jak wy bara bara bara riki tiki tak to ja zaniemogłam z nogą w gipsie albo mojego brat juz spał i nie szło 😞

i tak jak tam jestesmy u mojego to raz na ruski rok tangensy kotangensy 😠 dobrze ze chociaz tu mozemy odbic sobie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
jak nocka Iza? 🙂

Ja w końcu wyspałam 🙂 Mateusz się nie przebudzał co chwilkę tylko 2 razy - raz na picie a raz na jedzenie 🙂 a teraz biorę się za porzadki i gotowanie 🙂


moj wstal raz na picie a obudzil sie osmej ale wyspana jestem wczoraj mialam wolne wiec mam wysprzatane
chodze z malym bo ruszyl ta pupe w koncu i chce chodzi za raczki wiec go cwicze bo jeszcze troche sie chwieje(dalej nie stoi przy stole czy meblach tylko na kolanach wstaje)
ahhhh dziwny dzieciaczek ale kochany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘
nie GoGr ja się nie seksuje 😜wstalismy rano Adziulki nie zawiozłam do przedszkola bo kicha smarka itp. robiłam obiad byłam w sklepie teraz za prasowanie sie wziąć trzeba póki młody śpi 😉

a i wczoraj kupiliśmy młodemu prezent pod choinkę bo mikołaja maja w przedszkolu więc prezent mają od nas 😎
coś miałam pisać 🤨 ale co ?????

już wiem Gocha powiem ci szczerze ,że całe ciasto zeżarliśmy wczoraj ☺️ i mój powiedział ,że bardzo dobre 🤪 z czego jestem dumna bo jemu trudno dogodzić z ciastem ale serniki uwielbia 😉 także juz zakupiłam nastepny ser i muszę zrobić może na niedzielę 🙃

Iza to super ,że Nicki chce chodzić wielki buziak od cioci 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
😘 😘 😘 😘
nie GoGr ja się nie seksuje 😜wstalismy rano Adziulki nie zawiozłam do przedszkola bo kicha smarka itp. robiłam obiad byłam w sklepie teraz za prasowanie sie wziąć trzeba póki młody śpi 😉

a i wczoraj kupiliśmy młodemu prezent pod choinkę bo mikołaja maja w przedszkolu więc prezent mają od nas 😎
coś miałam pisać 🤨 ale co ?????

już wiem Gocha powiem ci szczerze ,że całe ciasto zeżarliśmy wczoraj ☺️ i mój powiedział ,że bardzo dobre 🤪 z czego jestem dumna bo jemu trudno dogodzić z ciastem ale serniki uwielbia 😉 także juz zakupiłam nastepny ser i muszę zrobić może na niedzielę 🙃

Iza to super ,że Nicki chce chodzić wielki buziak od cioci 😘 😘 😘 😘 😘


dziekuje kochana az mi sie plakac chce ze szczescie ze w koncu sie ruszyl
tylko boje se ze reh.wbije mnie w podloge jakimis zastrzezeniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze kupiłam wczoraj spodnie Kamilowi i bluzkę Angelce 😉
i powiem wam ,że moja córa jest po prostu zaskakująca ,jak chodziliśmy za prezentem to A chciała lalkę non stop ,że lalkę i lalkę więc jej powiedzieliśmy ,że spoko ale dostanie ja dopiero pod choinkę 😉 a ona czemu nie teraz itd. i jej tłumaczymy i jak przyszło co do czego to już lalki nie chciała tylko powiedziała ,że chce książeczkę lub kolorowankę no i kupiliśmy jej kolorowankę a pod choinkę dostanie niespodziankę 🙂 🙂 dla niej 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...