Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agus kochana i tak jesteś dzielną i wspaniałą mamusią karmiłaś synka kilka miesięcy wiec to naprawdę wspaniale 🙂 i tak kiedyś malutki dostał by butelkę bo jak by był starszy to mleczko z piersi by Mu nie starczało nie masz się czy martwić będzie dobrze a Bartus urosnie zdowy i silny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze jak ja wracam z pracy to wszystkie brzucholki juz spia 🙂 dziewczynki potrzebuje rady: mianowicie kierownik moj po tym jak Mu powiedzialam ze jestem w ciazy postanowil sobie wyrzucic mnie na l4... powiedzial ze bede miala przedluzona umowe na dwa lata i tak dalej i ze o nic nie musze sie martwic ale On nie chce brac na sebie odpowiedzialnosci jakby cos mi sie stalo i ze to ciezka praca jest... tlumaczylam Mu ze nie chce isc na l4 jeszcze bo nie mam skladek odprowadzanych do zusu 3 miesiace ale On sie upiera ze wszystko bede miec platne i ze nie zostane bez pieniuedzy... ze normalnie bede miala platne l4... i teraz to juz calkiem zglupialam... nie wiem czy mam isc czy zostac na wlasna odpowiedzialnosc jeszcze miesiac 😞 bo co zrobie jak teraz pojde na l4 a za miesiac sie okaze z mi zus kasy nie wyplaci? wtedy bedzie troche za pozno na l4... co sadzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...