Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
no nie powiem mama super cię pocieszyła 😞 nikt tego nie przewidzi bo mogło być tak ,że pojechał by w delegacje a ty na drugi dzień byś urodziła 🙂

wiem 😞ech szkoda gadac 😞kurwa normalnie za jakie winy ja musze tak cierpiec 🤢


a już tam cierpieć małemu dobrze u ciebie 🙂 gdzie mu bedzie lepiej jak nie w brzuszku?? przynajmniej masz tą pewność ,że jak sie urodzi to bedzie miał wszystko na swoim miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
MADZIU A GOGR O KTÓREJ MIAŁA JECHAC DO TYCH kIELC BO WCZORAJ NAGLE ZNIKNEŁA I ECHO WOGÓLE SIE NIE ODEZWAŁA 😞


nie no napisała wam wczoraj dobranoc 🙂 a o ktorej miała jechać to nie pisała więc nie wiem 🙂

TY WIESZ ZE NIE ZAUWAŻYŁAM ☺️WSTYD ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
a przy czym twój robi??

stawiają takie metalowe regały na halach czasami na lotnisku czasami w Alpach taka dupiata robota 😞


aa ja myślałam ,że on przy komputerach coś robi ☺️ tak jakoś mi się ubzdurało 😁 😁

przy kompach to hobbistycznie ale robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no najważniejsz ze jest praca a nie siedzi mi w domu bo bym go chyba zatukła 😁dobra Madziu idz sobie prasowac ja ide sie wykąpać i podmaluje sie trovhe moze mi humor troszke sie poprawi w co wątpie a potem pójde do mc donalda i nażre sie ze smutku jak świnia bo nic innego mi nie pozostało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Marta mój zamówił wegiel w środę a mają przywieść w poniedziałek 🙂 ale u mnie zimno nie jest bo my zawsze w zapasie mamy 🙂a teraz uciekam poprasować zajrzę potem 😘

Gocha też bym zjadła coś z maca 😞 ale mam daleko i nie chce mi się jechać taki kawał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...