Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Czytałam. byłam wtedy na forum.
Nie wiem czy nas łączy... Łączyło na pewno.. ale jak jest teraz?
Tylko różnica polega na tym, że Ty masz 1 Alka a ja 2... i choćbym kurwa na rzęsach się chodzić nauczyła to nie uda mi się być samodzielną... bo tak to już dawno bym spakowała manatki i nie męczyła się w coraz bardziej fikcyjnym związku. Jestem idiotką. Bo kocham go jak ja pierdolę (większej miary nie znam) i boli mnie to co się dzieje.. ta jego obojętność względem mojej osoby. Mam dość i tyle.


Gosia tule 😘 😘 😘 jakbym czytała o sobie tylko z jedną dzidzią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ile ma twój lat? moj ma 24 znamy sie jakies 5 lta a jestesmy ze sobą już prawie 3 i jeszcze nie usłyszałam ze mnie kocha i nawet odczuc mi tego nie daje chyba ze sie nawyje jak głupia i mu nawygarniam i robi identycznie jak twoj już sie nawet nie wkurwiam o to ale boli ta własnie obojetnośc moze z wiekiem im przejdzie

teraz to my nawet o głupoty potrafimy robic awantury ale pewnie przez to ze roboty zadne z nas nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
no Gocha nie wiem czym mu najbardziej zależy skoro piszesz ,że czujesz ,że cię zlewa to może rozwiedziesz sie z nim i będzie miał ograniczone prawa rodzicielskie no na chłopcach mu chyba zależy w końcu to jego synowie


madzia z tymi prawami to z deka bu nie wyszło musiałby byc ze tak to okresle "patologią" wiec moize nie łyknąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musisz trafić w jego najsłabszy punkt on chyba nie wie ,że sama sobie nie poradzisz pokaż mu ,że jesteś silna przestań sie oddzywać do niego spędzaj czas tylko z chłopcami a jak o coś cię spyta to go zlej niech poczuje jak to być zlanym ,graja chłopaki twój ci mówi zrób kolacje zrób kolację ale bratu a swojemu powiedz,że jesteś w swoim domu wiesz gdzie co jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
magda123 napisał(a):
no Gocha nie wiem czym mu najbardziej zależy skoro piszesz ,że czujesz ,że cię zlewa to może rozwiedziesz sie z nim i będzie miał ograniczone prawa rodzicielskie no na chłopcach mu chyba zależy w końcu to jego synowie


madzia z tymi prawami to z deka bu nie wyszło musiałby byc ze tak to okresle "patologią" wiec moize nie łyknąc


poważnie? niewiedziałam ☺️ to nie było tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Magda psychicznie bym nie wytrzymała.. nie umiem się nie odzywać..
nawet nie wiesz jak się męczę żeby nie zasypywać go opowieściami, nie mówić mu, że go kocham...
chcę, żeby było jak kiedyś. Nie chcę żałować decyzji o dzieciach z nim..


ja też nie umiem ssię nie oddzywać aloe czasem są takie chwile ,że nie dam za wygraną albo mnie szanuje aalbo nie ja zawsze rozmawiałam z dzieciakami w ten sposób odreagowałam moje gadulstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...