Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski jak tam na wieczor humorki mi sie jakos zepsul i mam jakies napiecie :/a tak milo do wieczora bylo spacerek impreza w jarze(miejsce spotkan kulturowych w jastrzebiu) z bratem i mezem potem spotkanie w barze z kolezankami i kolegami az nie zrobilo sie zimno bo pod parasolkami a teraz jakies nerwy bezsensu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc ciotki 🙂 wszystie soe zrobily odwyk od brzuszka na majowke czy co heheeh J mialam dziwna przygode w nocy obudzilo mnie dzikie pulsowanie w dole brzucha i chyba z 2,3 minuty mnie trzymalo 🙂 nie wiem czy to dzidzia czy to ze przed snem sie dosc bardzo zdenerwowalam na meza wole myslec ze to pierwsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babole ja nie odpoczywam tylko w pracy byłam 😉 krzyże mnie bolą zrobię obiad i idę spać u nas teraz nie było długiego weekendu za to tu jest wolne od 13 do 16 i od 22 do 25 więc 2 długie weekendy przed nami hurrra 😁 kuźwa tutaj więcej tych świąt mają jak do pracy chodzą 😁 😁 😁 a co do nerwów na męża cały weekend z moim wojne prowadziłam ale wygrałam 1:0 dla mnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj zapil pale wczoraj z moim bratem i o 22 jeszcze kolege zaprosil o 24 juz byli tak napruci ze poszlam zadyme zrobic, poszli moj przyszedl spac z takim fochem ze yslalam ze go zabije normalnie i dzis mu powiedzialam do sluchu co i jak a on wielka obraza i gra z moim bratem na xboxie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się pokłóciłam o to że wogóle na mnie uwagi nie zwraca cały tydzień po za domem wraca siądzie przy komputerze i ma wszystko w dupie 😠 😠 😠 wczoraj się tak wściekłam że śniadanie obiad musiał zrobic bo ja w wyrku leżałam i się nie ruszyłam a dziecko musi coś zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewuszki 😉 Ja z moim Krzyskiem byłam u ciotki jego wczoraj na rodzinnej imprezce ale postanowiłam chociaż raz dać mu luz, jemu wkońcu też się coś od życia należy ale on umie zastopować jak widzi że już go bierze 😜 I całe szczęście 🤪 Nie mogę na Niego narzekać bardzo się liczy ze mną i z moim zdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konrad tez umie zastopowac jak ja jestem gorzej jak sie strace z widnokregu a teraz zmywalam i stluklam jego ulubiony kufel najlepsze ze niechcacy i od razu byl komentarz ze specjalnie ze jego ulubiony :/ a w dupie to mam juz nie mam sily sie wkurzac teraz dzidzia jest najwzniejsza a on niech se robi co chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki mialyscie takie pulsowanie w dole brzuszka mnie to chycilo w nocy az mnie obudzilo i siedzialam przez 3 minuty trzymalam sie z lewej strony w dole brzucha i zastanawialam sie czy to dzidzius :0 potem przeszlo i polozylam sie spowrotem ale normalnie zjawiskowe uczucie jakby ci serce walilo tylko na dole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...