Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HEJ GRUBAŚNE LASENCJE 😜 😁

POZDRÓWKA OD EMSI- EMILKI 🙂 U NIEJ WSZYSTKO OK 🙂 🙂 🙂 DZIDZIA JUŻ DAJE O SOBIE ZNAĆ
🙂 DO OKOŁO TYGODNIA POWINNA JUŻ SIĘ U WAS POJAWIĆ 🙂 🙂 🙂 CAŁUSKI DLA KAŻDEJ Z WAS I W WASZE BRZUSIE 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam 😁 właśnie jem zupę kalafiorową normalnie mogła bym nic innego nie jeść tak mi smakuje a zawsze nie cierpiałam kalafiora 😁 Aga dzięki za info i wiem ze Emilkę od nas pozdrowiłaś super ze u Nich wszystko ok 😁 Martucha my myślałyśmy ze usnęłaś na klawiaturze a Ty nam nic nie powiedziałaś że mieszkanko idziesz oglądać i co fajne czy kicha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tym mieszkaniem dziś Gosiu to tak na spontanie było, gościu z nieruchomości zadzwonił i pojechałam. Powiem Ci że mieszkanko super tylko ze oba pokoje w trapezie i te katy sa strasznie nieustawne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie, bo chcemy kupować coś dopiero w czerwcu , lipcu także do tego czasu to już będzie wszystko pozamiatne pewnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samopoczucie do kitu przez to mieszkanie właśnie...;/ Bo albo będziemy wynajmować i dawać komuś kasę za frajer albo kupimy mieszkanie i damy bankowi ponad 100 tys zarobic bo takie cholerne są odsetki ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Marto może i dbają trochę lepiej ale też za darmo nic nie dostaniesz my tez nie mamy mieszkania własnościowego tylko spółdzielcze i mała klitka no ale na droższe nas na razie nie stać 🤨a w Polsce o mieszkaniu swoim tez możemy pomarzyć 🤨 ech ciężkie jest życie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale koniec smutasów nie każdy bogato wychodzi za mąż za biznesmena z 5 domami 😁 😁 😁 a znam przypadki w mojej rodzinie że żenili się dla majątku a za 2 lata rozwód my przynajmniej wiemy że wszystko co mamy to za nasze ciężko zarobione pieniądze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była wielka czułość jak popił u ciotki na imprezce, w łożku leżał plackiem i hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...