Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wysłałam tutaj tego linka ? http://polki.pl/uroda_wlosy_konkurs_rejestracja.html?%20userid=1389 DARMOWE NAJLEPSZYCH FIRM PRÓBKI DO WŁOSÓW ITP. ZAREJESTRUJ SIĘ - TO WSZYSTKO Właśnie dzisiaj przysłali mi 5 próbek 3 szamponów i 2 odżywki XD ale juz raczej sobie dziś głowy nie umyję... nie dam rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się brzuszki rozpisały że hohoho Moniko zdrowiej szybko Ty to masz przygody 😲Marto ja też chętnie przygarnę kropka przynajmniej będę miała z kim pogadaĆ 😁 ja tylko na pół godziny bo po 16 jadę na kawusie z synkiem a jutro spontanicznie wyszło wyruszam do Bratysławy na zakupy pociągiem z koleżanką z samego rana tzn po 8 jak dzieciaki w szkole będą 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika to bardziej marudzenie dzis jestem do niego stworzona wspolczuje mojemu bo ledwo przyszedl syrany a ja juz mu wierce dziury w brzuchu heheh ale jutro zobacze dzidziusiia alez sie denerwuje dziewczyny ledwo troche mi pazurki podrosly a znow zgryzione z nerwow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika chyba wszystkim nam powychodzily niebiesko-zielone zylki na piersiach a sutki mi przynajmniej strasnie stercza no i wiadomo bola jak otre stanikiem czy cos w tym stylu takie uroki ciazy 🙂dla mnie moga se tam byc nawet sinokoperkowe jak to normalne to sie ciesze ze mam typowe objawy dobrze rozwijajacej sie ciazy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska to tak jak ja i pokoik tez w sierpniu bedziemy robic jakos pod koniec zeby zdazyl wywietrzec po remoncie 🙂 i wtedy dopiero lozeczko, wozeczek co nie znaczy ze teraz sie nie rozgladam bo non stop patrze na allegro juz chyba wszystkie na pamiec znam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie dziś przeglądałam allegro. Miałam wogóle mieć wózek po dziecku mojej szwagierki ale nie wiadomo czy ma nosidełko to dla maluszka a po drugie koła przednie tego wózka są podwójne i wydaje mi się że w zimę będę grzęzła w tym śniegu.. Wolę kupić z dużymi normalnymi kołami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...