Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po cichu liczyłam na dziewczynkę wiecie babsie pogawędki, zakupy itd . No ale jak widzę jak mój Krzysztof chodzi z głową w chmurach za spłodzenie syna to też bardzo się cieszę. OD razu co wyszliśmy kupił sobie piwo z wrażenia i cieszył się jak głupi ah Ci faceci hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No hej 🙂 juz wrocilam niestety nie mialam badania usg bo za dwa tygodnie mam byc i bede miala badanie anatomiczne czyli to polowkowe bo bedzie akurat 20 tydzien ciazy 🙂 wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc na kolejne 14 dni a tak to wszystko ok maica prawidlowo sie ulozyla szyjka w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie podejrzałaś swojej Dzidzi, ja wczoraj widziałam wszystko , buziunię, oczka, nosek, główkę, nóżki, rączki, nawet żołądek mi pokazał i pęcherz moczowy 😉 Niesamowite wrażenie 😉)Super że wszystko ok Martusiu;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super że wszystko dobrze 😘
to teraz nastepna w kolejce jestem ja tak ... hihi ...
kurcze ciekawe czy ja sie dowiem ... bo ja mam robione usg na każdej wizycie 🙂
tylko troche kiepski aparat ma no ale może już coś będzie widac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też robi na każdej wizycie i całe szczęście bo się przynajmniej uspokajam że wszystko ok. Ale jakie kolejki straszne są u Niego.. Wczoraj miałam na 19:50 a dopiero po 21 weszłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja też tam mam jestem zapisana np na 11 to jade na 8 i akurat wtedy o tej 11 wchodze jakbym przyjechała na czas to pewnie bym kolo 14 weszła 🙂
ale wszystko ładnie spawdza itd itp co wizyta mase badan zeby było wszystko ok także nie moge marudzic lepiej troche poczekac i miec wszystko sprawdzone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki mialam napisac po wizycie u lekarza ale nie mialam dostepu do neta, coż za sukinsyn się z niego zrobil.. poprostu wysmial lekarzy ze szpitala i podwazyl ich decyzje na dodatek wogole mnie nie zbadał zwarzyl tylko i cisnienie zmierzyl, o skierowaniu na badania moge zapomniec powiedzial mi ze wszystko na wlasna kieszen mam zrobic jak chce bo on skierowania mi nie da.. brak mi słow poprostu. stwierdzilam po wyjsciu ze poszlam do niego ostatni raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...