Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane jastem przeszczesliwa rodzice dali mi swoj setoskop zebym mogla sie pobawic w szukanie maluszka wczraj uz stracilam nadzieje i oczywiscie czarne mysli a przed chwila namierzylam malego uciiekiniera 🤪 🤪!!! Szukalam od rana co chwila a teraz wiem mniej wiecej gdzie ma serduszko co prawda slabiutko slychac ale laski co za uczucie!!! 🤪 🤪az mi lzy polecialy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz tez tracilam nadzieje i nagle uslyszalam takie stlumione ciche : łuf łuff łuf łuf mysle ze to to bo ile razy wczesniej probowalam to slyszalam tylko moje pracujace jelita hehe a dzis oprocz tego wlasnie ten odglos 🙂 dzidzia jest u mnie po pionie ponizej pepka jakies 3,4 cm 😉 blisko teges wiesz 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiem ale kolezanka ostudzila moj zapal mowiac ze to moze jakis nerw a potem przeczytalam ze to moze aorta brzuszna heheh wiesz im wiecej sie naczytasz tym gorzej heheh ale dzis stwierdzam ze to bylo malenstwo i tyle 😜 kurde glowa mnie az zaczela bolec z wrazenia heeheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i dla mojego ulatwienie bo on czesto pracuje przy komputerze 🙂 ale powoli do celu wszystko sobie pokupujemy teraz cala kase wkladamy w lekarza, badania no i oczywiscie na dzidzie :0 na szczescie na remont pokoju mamy troche odlozone jeszcze ze slubu mialo byc na samochod ale wyszlo tak 🙂 na samochod wezmie sie pozyczke heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...