Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wszystkie brzuszki gdzieś poszly 😞
Dzies lece na 17.30 dzo lekarza,kurcze mam nadzieje,ze zrobi mi Usg i powie czy mam chlopaszka czy dziewczynke 🙂.To moja cichutka nadzieja ,bo po prenatalnych juz mi nie robil i powiedzial,ze dowiem sie na nastepnych czyli 02 czerwca 😞 buuuu.Napewno dam Wam znac 🙂Buziole brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam badanie anatomiczne to polowkowe 21 i tez mam nadzieje ze pokaze co tam ma 🙂 ale najwayniejesye jest dla mnie yebz wsyzstkie naryadz sie prawidlowo roywijalz juy sie nie moge docyekac tego badania kurde klawiatura mi nawala nie wiesy jak sie robilo jak sie literki pozamienialy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde nie mam pojęcia .Kiedys tez mialam taki problem,to hihi zamiast z pisalam y i odwrotnie 🙂

Fajnie Marto,ze wstawilas foteczke 🙂 nową,ja nie mam pojecia jak tu sie co upieksza.Probowalam wstawic fotke ale nie chce za nic wejśc.Poza tym fajnie upiekszacie swoje profilki ,a ja nie wiem gdzie to sie robi.Stawiam tu wlaściwie pierwsze kroczki.Podpowiesz? Pozdrowki Marita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musisz wejsc na strone http://www.suwaczki.com/ wybrac suwaczek ciazowy i robic wszystko krok po kroku tak jak tam jest. Pozniej bedziesz miała dodaj zdjecie do suwaczka i tam bedziesz musiala wkleic to swoje zdjecie ktore chcesz. Jesli wykonasz ostatni krok wyswietla ci sie linki z tym obrazem i skopiuj kod forum .. Pozniej wejdz na brzuszek, moj brzuszek pozniej moj profil i na zakladke forum . Tam bedziesz miala podpis forum i tam musis wkleic tego linka i dac zapisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki jeszcze raz 😉 Nie mogłam kurcze później zalogować się na brzuszek więc nie dodałam zdjęcia ale po umyciu i wyprostowaniu włosków napewno to zrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tak wpadłam zobaczyc co się dzieje u was bo chwile czasu znalazłam 😉 teraz zaliczenia i męcza na uczelni wiec za bardzo na nic czasu nie mam 😠 zaraz tez trzeba bedzie sie wziac za nauke bo jutro kolejne ehh 🤢 A u ciebie co słychac? jak tam dzidzia? rosnie zdrowo? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rośnie rośnie mój Hubercik coraz mocniej kopie mamę 😁 we wtorek na przyszły tydzień mam wizyte to obakamy jaki z Niego wielki facet 😁 wsółczuję tych zaliczeń no ale jak trzeba to trzeba. A u mnie się zachmurzyło i pewnie zaraz będzie lało 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...