Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Martuś jak narazie u mnie i maluszka wszystko ok tylko to maleństwo meczy mamusie troszke rano jak sniadanko za pozno zje i niestety czasem witam toalete 😁 😁 😁 a u ciebie jak tam? jak maluszek czujesz juz go?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uu to nie dobrze Marto wiem co to znaczy bo ostatnio tez bylam w takiej sytuacji naszczescie narazie gdzies sie ulokowalismy no a z rodzicami mieszkac nie za bardzo chcemy 🙂 zobaczymy jak to bedzie 😉 głowa do góry napewno cos znajdziesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos tam niby poczulam 3 maja a od tej pory to chyba bardziej jelita 🙂 ale w niedziele znalazlam przez stetoskop jego tetno 🙂 a juz tracilam nadzijee ze je znajde bo wcale to latwe nie bylo 😁 ale namierzylam malego uciekiniera wczoraj tez byl w tym samym miejscu na dole po lewej stronie brzucha a dzis juz slabiej slychac chyba sie gdzies przemiescil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus my niby mieszkamy sami bo mielismy do wyboru w domku z moimi rodzicami albo w mieszkaniu po konrada rodzicach ktorzy wyprowadzili sie do gorzowa z jego siostra no i tak w skrocie siostra sie wyprowadzila do piekar do meza tesciu przyjezdza raz, dwa razy w roku na tydzien a tesciowa np jak przyjechala w grudniu to pojechala dopiero na swieta wielkanocne :/ i niby sami ale jednak nie do konca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj mały uparciuszek tez ulokowal sie na dole po lewej stronie 😉 czuje tam takie smieszne wieksze wybrzuszenie ale nic poza tym a juz bym chciała poczuc rączki albo nózki łaskotające gdzies tam od wewnatrz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio właśnie dlatego ja chcę jak najszybciej od moich staruszków się wyprowadzić ... Wystarczy że 20 lat się męczę a moje stosunki z mamą nie są najlepsze jak już kiedyś wspomniałam brat jest święty i może robić co chce nawet ją wyzywać a ja zawsze zła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mielismy mozliwosc zrobic wylewke na podworku u moich rodzicow i postawic osobny drewniany dom za ok 60 tys ale moj mowil po co mieszkanie mamy po moich rodzicach a teraz zaluje ze nie pilowalam bardziej tego tematu ale coz wszystko sie jakos ulozy juz powiedzialam mezowi ze jeszcze rok gora dwa lata jak tesciowa dalej bedzie dalej tu siedziala pol roku w roku to ja sie wyprowadze i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z jednej strony wiesz ona i nie przeszkadza bo jest fajna kobietka i jak trzeba to zawsze pomoze ale z drugiej strony kazde malzenstwo chcialo by sie czuc kompletnie samodzielne a nie byc uzaleznionym od pobytu tesciow i przeciez jak siedza 3 miechy to nie powiem spadac dosc tych odwiedzin heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję zaraz z tą czekoladą, narazie to mam takie dziwne uczucie podejrzewam że to dzidzia ale trudno to opisać tak jakby w dole mi się coś naciągało jakiś nerw czy coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...