Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moj co drugi dzien nie ma humorku i zachowuje sie czasami jakby to jemu hormony walily do glowy ale ostatnio mi wytlumaczyl ze to nie hormony tylko cos innego mu bije do glowy bo mnie jakos nie kreci na seks dlatego mu wybaczam te jego humory w koncu on moje tez musi znosic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha apropo seksu, dziś pisze Zgredowi czy jakoś uczcimy tą naszą dzisiejszą rocznicę(chciałam się go delikatnie podpytać w wiadomej sprawie) na to on mi co ja na to żeby mnie całą noc pieścił. No szlag mnie trafił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas czasami tez ale wiesz facetowi ciagle malo 🙂 ale najlepsze jest to ze jak juz jest akcja i zaraz po i lezymy to on zaczyna sie schizowac czy nie zrobil czegos dzidzi i juz mu przechodzi ochota na pare dni 😁 😁 😁 😁 bo ostatnio sie kochalismy a wczesniej sie strasznie objadlam i po wszystkim bylo mi nie dobrze i on myslal ze cos nie tak zrobil hehehhe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale teraz to wam dowalę, napisał dopisek "na samą myśl aż mi staje" na to ja jemu że mam nadzieję że mu na tyle stanie że walnie go w ten pusty łeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo gosiu moja kolezanka miala tak samo ale to maz u niej na odwrot sie cieszyl natomiast ona w 2 ciazy nie uprawiala juz sexu.... marto no mowie ci on czasami potrafi nazwac rzecz po imieniu.... prosto z mostu i mnie t czasami denerwuje... ahh dziewczynki ci faceci ...wiecznie cos im brak jak nie sexu to czegos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie cosik się teraz przypomniało a propo jak mieszkałam w Polsce i chodziłam do pracy to też raz mojemu napisałam że mam straszną ochotę na seks a ten wariat przyjechał 500 km tylko po to żeby spełnić moja zachciankę ☺️ ale byłam w takim szoku że nie wiedziałam co powiedzieć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj martuska twoj facet ma bardzo wybujala wyobraznie hehe .... ja niemam ochoty na sex bo widze ze on jakis dziwny sie zrobil hahaha 😁 moze jak mu przejdzie ...ale to pod wielkim znakiem zapytania 🤢 zreszta niemma takiej ochoty bo mnie boli codziennie podbrzusze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to rozbawiło tymbardziej że napisał nie martw się po tym smsie opadł. HA wygrałam!! RZeczywiście fajnie musiało to wyglądać szczególnie jak z jakimś klientem w tym momencie gadał bo taką ma pracę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...