Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daria ja tak mam co pare dni przeciez to nasza pierwsza dzidzia mamy prawo byc czasem zrezygnowane. ja czasami mysle ze sobie nie poradze ze bede zla mama ze nie beee wiedziala jak pomoc malemu jak bedzie plakal. Ze jak bedzie plakal duzo to bede miala go dosc i tak dalej mam nadzieje ze to mija po porodzie chciaz moja polna gadala ze polowa lasek jak urodza ma taka chwilowa dwu-trzy-dniowa depresje poporodowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze to ja sie boje reakcji tylko jedej osoby mojej mamy 😉 bo ona ma hmm obsesje moze za duze słowo ale cos w tym stylu jesli chodzi o nauke i juz wiem ze bedzie nie potrzebna afera z racji tego ze bede na zaocznych a nie dziennych dziwna sprawa no cale coz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie cię rozumiem bo bylam w takiej samej sytuacji ale wyszłam z załozenia ze im wczesniej powiem tym lepiej i miałam racje 🙂 i nasi rodzice juz sie oswoili z mysla ze trzaba bedzie jakos sobie poradzic bo mi do konca studiow rok został a Łukasz musi licencjata skonczyc a ja od pazdziernika zaczne naukę w trybie indywidualnym, popytaj u siebie na uczelni czy istnieje taka mozliwosc jest o wiele lepsza niz zaoczne bo nie pacisz za nią i pojawiasz się tylko na zajeciach ktore nauczyciele uznaja za obowiazkowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bedzie dobrze zobaczysz ze sie szybko oswoi z ta mysla tak jak rodzice Julity 🙂 U nas bylo o tyle fajnie ze my juz 2 lata po slubie i w sumie to i jedni i drudzy czekali najbardziej moj tato juz w zeszlym roku zagadywal o wnuczeta a teraz jak sie okazalo ze chlopak to dopiero jak paw dumny chodzi chociaz niby tego tak nie okazuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki zdaję relację, A więc ważę 61,3 kg czyli zgrubło mi się od ostatniego. Tętno miałąm bardzo słabe bo 124/43 i bilo szybko w pewnym momencie zaczelo zwalniac i byly dwie takie pauzy ze myslalam ze trwa to wiecznosc. Dlatego też mam iść do internisty z tym niskim ciśnieniem i nierównym biciem serca żeby wykluczyć poród naturalny. Położna badała bicie serca malca świetne uczucie słyszeć że tam wszystko ok miał 140 uderzeń na minutę. Macica ok prawidłowe rozmiary szyjka zamknięta w prawidłowym rozmiarze. Tylko to moje serduszko mnie martwi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki nie ma co sie martwic. Ja mam niemiarowośc zatokową i lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań, moja mama z wadą serca urodziła czworo zdrowych dzieci gdzie lekarze nie dawali jej szans z jednym.. także Martuś głowa do góry 🙂 zobaczysz wszystko bedzie w porzadku zrób badanka jak najszybciej i bedziesz pewna bo nie ma co sie martwic na zapas 🙂 Co nas nie zabije to wzmocni kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...