Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

gosia2301 napisał(a):
ale wiecie co Wam powiem teraz sama widze że brzuchol mi opadł leży na moich nogach 😁


Gocha nie strasz;p mi teściowa dzisiaj powiedziała, że mi opadł 😮 😮
ale chyba jej się wydaje;p przy Kubie też duuużo wcześniej straszyła i nic;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurwaaa az se musialam usiasc dzwonilam wlsnie do eurotaksu bo juz ponad miesia im te wszystkie papiery o odzyskanie podatku wyslalalm a tu ciisza i okazalo sie ze wszystko o dupe roztrzasnac bo na wszystkich dokumentach podpisalam sie nazwiskiem meza a jak bylam za granica to bylam jeszcze panna i takim nazwiskiem mialam sie podpisywac ozeszzzz mi to zawsze pod gorke yhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
kurwaaa az se musialam usiasc dzwonilam wlsnie do eurotaksu bo juz ponad miesia im te wszystkie papiery o odzyskanie podatku wyslalalm a tu ciisza i okazalo sie ze wszystko o dupe roztrzasnac bo na wszystkich dokumentach podpisalam sie nazwiskiem meza a jak bylam za granica to bylam jeszcze panna i takim nazwiskiem mialam sie podpisywac ozeszzzz mi to zawsze pod gorke yhhhh

u to nie mogli Ci powiedzieć ze masz sie panienskim podpisać 😠 😠 😠 kurwa co za czuby 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem moze to gdzies bylo uwzglednione a ja to przeoczylam bo ja tak lubie roztrzepany leb mam to tak jest 😠 tylko wkurzajace jest to ze nie dali mi znac ze papiery sa blednie wypelnione i dzis tam dzwonie najpirw oczywiscie przelaczanie z pokoju na pokoj z 5 minut sluchania muzyczki az w koncu mi wyjasnil o co kaman jakis typek i ze wczoraj tj 16 wyslali do mnie jescze raz komplet dokumentow yhhhhh a weryfikacja i wysylanie pieniedzy trwa 3 miesiace wiec na swieta raczej sie nie zalapie 😠 😠 szlag by to trafil nooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Marta to nie wystarczy im dosłać np. akt małżeństwa??? żeby mogły ciule pokojarzyć??

hy hy hy sama wiesz ze jak chodzi o wyegzekwowanie naleznej ci kasy to w naszym kraju zawsze trzeba sie chodzic naokolo 😠 ehh niewazne ja tez spadam bo mezo zaraz bedzie a aj ani obiadu a ni nic 😜 trudno przeboleje to jeszcze raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej myszorki moje kochane 🙂
Martuśka zuch babka z ciebie, synuś cudny 🙂
Ja mam dobre wiesci ogolnie brzuszek juz mniej boli ale budze sie jeszcze czasem w nocy z tego bolu.
Jak ktoras chce to moge sie z nią zamienic bo wczoraj obniżyl mi sie brzuszek, a nie wiem czy to dobrze ze juz.. ale odrazu calkiem inaczej sie oddycha uff 🙂 sama bym chciala tak pokombinowac z myciem okien albo cos a ja nic nie robie tyle co pozamiatam i samo z siebie.. to co ktora na zamianke? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biore juz pol tebletki ale tylko do konca przyszlego tygodnia i mam odstawic je i odkad biore pol to zaczely sie problemy;/ zacząl brzuszek bolec jak na miesiączke, a wczoraj sie obnizyl wiec mowie ze wolalabym jak inne martwic sie ze urodze po terminie niz przed bo dla mnie to jeszcze za wszesnie wolalabym zeby maly byl po 37 tygodniu a nie 35 choc wedlug lekarza jestem o tydzien do przodu czyli jak na brzuszku mam 35 to w gruncie rzeczy mam 36 juz sama sie juz w tym pogubilam
a Ty jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za to okna myję co tydzień;p;p wprawdzie tylko te od str ulicy ale myję;p bo kur... mnie bierze jak je widzę;p Jeszcze dzisiaj Kub mi w tym pomagał więc wieczorkiem muszę poprawić bo wyglądają tak sam jak wyglądały przez te jego wstrętne łapiszonki...

W ogóle to masakra.. nosi mnie dzisiaj;p a nic nie mogę zrobić bo ten drań mały nudzi... poczekam aż zaśnie i skończę sobie na spokojnie sprzątanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...