Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej laski! 😉 kurde nadrobiłam Was.. 44 str;p ja ostatnio to nic tylko nadrabiać muszę;p
Wykończona dzisiaj jestem.. w środku mi wszystko aż podskakuje.. co najmniej jakbym własnie skończyła biegać... Ale to nie ważne 😉 Ważne, że wszystko udało się załatwić 😁 Mój odebrał dyplom, ja zaliczyłam praktykę więc rok mam zaliczony 😁 a przy okazji złożyłam podanie o stypendium socjalne i naukowe 😁 i co się okazało do tego socjalnego wcale nie musiałam tak kombinować bo i tak by wyszło ale nie umiałam sobie tego policzyć tak jak trzeba.. ☺️ ☺️ No w każdym razie wane, że prawdopodobnie załapię się na jedno i drugie i jak dobrze pójdzie to będę miała po 400 zł na m-c 😁
No a poza tym to zakupiłam sobie jeszcze buty 😁 takie jesienne kozaczki płaskie;p W planach było jeszcze szukanie legginsów ciążowych ale już nie mieliśmy sił...

Aaa... no i przy okazji kiedy mnie wzięła ochota na koktajl jagodowy załatwiłam mojemu koktajl jakiś tam;p Normalnie sprzedają go po 0,3 l ale mój chciał 0,5... głupek - no jak dziecko 😁 no i babka stwierdziła, że mu da ale on ma mik to potem odrobić;p;p ☺️ ☺️

W sumie coś jeszcze miałam Wam pisać ale nie pamiętam;p znając życie potem mnie już nie będzie więc na wszelki wypadek życzę udanego wieczorku 😉 buziaki! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej madziula 😘 😁no pisalam wlasnie ze tez az mnie wrylo jak zobaczylam ten plakat i musialam po prostu musialam sie na nim uwiecznic 🙂 bedzie pamiatka dla synka od zrytej mamuski 😁 😁
a ja sikalam przed chila jak czytalam o twoejje teorii dzgania w oko raczka i lapania za siusiaka 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...