Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
może się nie najada samymi warzywami......i faktycznie zrób mu kleik


ostatnio budzil mi sie nad ranem po flache i teraz dorzucam ryz mielony do mleka i znowu przesypia mi noce budzi sie regularnie o osmej


czyli jest nie dojedzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
kurde jak sie cieszę ,że jestem już po porodzie i nie rodzilam w tym szpitalu co moja kuzynka 😁 😁 😁 ale tak to jest jak sie pozjadało wszystkie rozumy


a czemu tak mowisz?



bo od początku jak zaszła w ciążę to mówiła ze tam jest dobra opieka i w ogóle ,że mój lekarz lekcewarzy mnie skoro nie musze jakis badan robić i tak ogólnie 🙂 a teraz sie męczy od wtorku przed 00:00 do terazi chodzi pod kroplówką od wczoraj rana jak wody jej odeszły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy szpital ma wady i zalety lekarze tez
ostatnio sie dowiedzialam od babki w pracy ze tu w holandii jak sa jakies zagrozenia ciazy to dobiero w szostym miesiacy zaczynaja podtrzymywac ciaze ta babka przez to stracila trzy ciaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to moj gdzies tak samo bo 150 z pieciu miarek ale czesto jeszcze dopija piers bo jescze mam troche pokarmu wiec bezsensu zebym sciagala i wylewala jak on i tak niedojedzony jest a poza tym laktator oddalam kolezance bo urodzila teraz w styczniu i i tak dupa ze sciagania tomlody musi wyssac to co sie nazbiera po tych 7,8 godzinach i kurde wydaje mi sie taki strasznie utuczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
szkoda tej kobiety co straciła 3 ciąże....a ludzie narzekają na Polskich lekarzy


kiedys mowilam ze wydaje mi sie ze oni prowadza tu selekcje naturalna i faktycznie tak jest silne dzieci przezyja a slabych nie ratuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
my mielismy szczepienie wczoraj Aleks ma juz taie udko grubiutkie ze tylko zajeknal na chwile i fajnie bo ta druga szczepionka kosztowala nas juz 100 a nie 200 jak poprzednia


moj tez przy pierwszej szczepionce sie smieje ale przy drugiej sie juz wydziera i niestety w poniedzialek znowu podwujna seria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
a i takie głupie pytanko bo ja juz nie pamietam słoiczki ile dajecie dzieciom na początek i w jakich godzinach i czy jak zje słoiczek to zastepuje jedno mleczko czy nie ☺️


np. zupka zastepuje mleko ale nie zawsze dziecko zje sloiczek wiec jak bezie glodne to dasz mu mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...