Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Magda a może się razem kiedyś wybierzemy 😁 😁 😁
na to błotne szaleństwo:P hehehe


ij byłam w błocie dosłownie wszystko włosy twarz nawet kaśka się zabrudziła ☺️ 😁

już tam raczej nie pojade 😞nie mam już z kim tam jechać mój na takie sprawy nie bardzo jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie zapomnę jak moich prosiłam ,żeby mi je kupili a oni twierdzili ,że sa za drogie i ja kase składałam i miałam odłożone 70 zł po 2 zł. 5 zł i złotówce a one kosztowały 150 i mi dołożyli resztę kasy 😉jeny jak ja się cieszyłam ja nawet spałam z nimi pierwszą noc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
pamiętam ,że ja je kupiłam na giełdzie i jakoś szłam ze szkoły i zobaczyłam sklep z glanami i tam były kosmiczne ceny 😮 za te co ja dałam 150 to tam kosztowały o wiele więcej


pewnie hd-ki 🙂 faktycznie ceny są niezłe ale jakość też 🙂
ja kupowałam cookney'e 🙂 liczę, że jeszcze kiedyś kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
twój ci kupi kurtkę a ty glany 😉

ja czasem też tak mam ,że coś zrobie a potem pomyślę przemyślę i żałuję 🤨no cóż taka moja natura
mało tego moja kuzynka tez chciała kupić sobie glany i tak pomyślałam czy jej nie dać ale jej nie dałam rodzice jej potem zakupili 😁 i bardzo sie z tego faktu cieszę ,ze jedna mądra decyzja podjęta 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wtey ją lubiłam.. potem wyszły pewne rzeczy na jej temat i mam zupełnie inne zdanie o niej:/
Ma te glany i chyba w nich chodzi.. ona właśnie chciała kupić a jej rodzice nie chcieli.. no a mi się wydawało, że nie będe miała już okazji ich założyć i jej dałam 😞 mądry polak.. a mój teraz tak łatwo mi nie pozwoli kupić bo zły, że je oddałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...