Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to dobrze Gosiu że ci przeszło 🙂 ja jutro jadę na ściągniecie gipsu i mam nadzieje ze pozbędę się tego cholerstwa 😁 miałam nosić od 2 do 3 ale już mnie nic nie boli a jutro mija 2 tyg to oby oby..

a u was co tam? jak samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
to super ze Cie nie boli 😘a i jutro świetujesz urodzinki 😉a u mnie po staremu wymeczyło mnie masakrycznie jeszcze wczoraj mnie muliło ale juz jest oki 🙂mały własnie zasnął wiec mam luz


Gosiu cieszę się naprawde że ci przeszło 😘 😘 świetnie rozumiem bo mnie dzis tak muliło i wiem jak to ciężko z małym a ty to masz dwójke to naprawde ja tu z jednym rady nie dawałam jak zwłoki sie czułam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dobre 🙂 😘 😘

ja to nie narzekam bo moj mi przy małym pomaga, my to teraz oboje bezrobotni znów i teraz przez te dwa tygodnie ciągle sie dzieckiem zajmuje a ja od czasu do czasu tylko jak on idzie ojcu pomoc w sumie najbardziej mnie w nim wkurza tylko to ze czasem mnie olewa tzn nie przytuli, nie powie ze bedzie dobrze, nie da buziaka.. ja wiem ze to ja zawsze prowokuje ale on wtedy głos podnosi a to na mnie jak płachta na byka i awantura gotowa..
wstydził sie nawet przy mnie Aleksowi powiedzieć ze go kocha ale sie naśmiałam wtedy haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje Gosiu .. ja ci powiem tak: on i jest dobry, tylko leniwiec ze tak to określę, wtedy jak sie spakowałam i zabrałam małego nie widział go przez prawie dwa tygodnie a jak go zobaczył to przez dwa dni dziecko miałam z głowy on dla małego zrobi wszystko i tego jestem pewna tylko dobrze by było żeby mi więcej uczuć okazywał to już by było super 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
co ty.. wczoraj tylko małe szmeges teges ☺️ pierwsze od kiedy mam ta nogę w gipsie 😁 😁 😁 ☺️ za to jutro planuje coś sobie chlapnąć 😎 😉
no to bomba super 🙂


hahahahah super ze pierwsze czy ze chlapnę? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
a długo planujesz być ze swoim na takiej stopie wojennej?
nie wiem ale jestem juz przeszło tydzien i jak tak dalej bedzie wracam do Polski


żartujesz prawda 🤨Gosiu aż tak źle? 😘 😘
wcale nie zartuje 🤨na pewno bede tu do czerwca bo Kamil ma szkołe a potem zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
co ty.. wczoraj tylko małe szmeges teges ☺️ pierwsze od kiedy mam ta nogę w gipsie 😁 😁 😁 ☺️ za to jutro planuje coś sobie chlapnąć 😎 😉
no to bomba super 🙂


hahahahah super ze pierwsze czy ze chlapnę? 😁 😁 😁
a i teges szmeges super i to ze chlapniesz tez 😁a wogóle jak byłam z Kamciem w ciazy to miałam termin na 7 listopada ale tez sie zaparł i wyszedł pózniej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
a długo planujesz być ze swoim na takiej stopie wojennej?
nie wiem ale jestem juz przeszło tydzien i jak tak dalej bedzie wracam do Polski


żartujesz prawda 🤨Gosiu aż tak źle? 😘 😘
wcale nie zartuje 🤨na pewno bede tu do czerwca bo Kamil ma szkołe a potem zobaczymy


🤨 nie wiem co powiedzieć....
Gosiu 😘 😘 😘 😘 😘 będzie dobrze 😘 musi być trzymam kciuki żeby się ułożyło jak najlepiej dasz radę jesteś silną, mądrą kobietą 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
co ty.. wczoraj tylko małe szmeges teges ☺️ pierwsze od kiedy mam ta nogę w gipsie 😁 😁 😁 ☺️ za to jutro planuje coś sobie chlapnąć 😎 😉
no to bomba super 🙂


hahahahah super ze pierwsze czy ze chlapnę? 😁 😁 😁
a i teges szmeges super i to ze chlapniesz tez 😁a wogóle jak byłam z Kamciem w ciazy to miałam termin na 7 listopada ale tez sie zaparł i wyszedł pózniej 😁 😁 😁

hahah ja miałam sie 17-go urodzic ale zapragnęłam sie pospieszyć hahah za to w zeszłym roku moja kol. z grupy na uczelni urodziła 7-go listopada heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
no tak.. ja też planowałam inne życie i czasem naprawdę mam dość i żałuje ze to właśnie padło na Ł ale cóż już takie życie jednego czego bym nie zmieniła to tego ze mam Aleksa 🙂 🙂 🙂
no własnie ja tez mam 2 wspaniałych facetów a jak trzeba bedzie to zostanie tylko 2 a o 3 zapomne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...