Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

śpiochy:P

a wiecie co.. wczoraj Matik tak płakał na wieczór (katarek znów ma i mu przeszkadza)..
mój przyszedł i chciał ☺️

a ja mu krótko, że patykiem się dotknąć nie pozwolę bo 3 dziecka nie chcę 🙃 🙃

w ogóle to czekam na @
lekarz stwierdził, że pod koniec tego lista tabsów powinnam dostać.. brzuch mnie już boli.. kurde ile można nie mieć @ jeśli już nie karmię:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja bym już chciała dostać..
kurde boli mnie brzuch i boli i nic..:/ jeszcze te pierniczone jajniki:/
przynajmniej bym wiedziała co jest grane..

w ogóle śniło mi się, że w ciąży jestem 😮 😮 i urodziłam martwą dziewczynkę 🤢 najgorszy w życiu koszmar!!! kurna.. mam nierówno pod sufitem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do snu ja maialam jeszcze lepszy snilo mi sie ze lexzalam na lozku naprzeciw aleks w wozku sie bawil i przyszlo trzech jakis pijanych facetow i zaczeli odkopywac trumne ktora byla obok wozka z alkiem i wyciagneli z trumny trupa i wsadzili tam malego potem go spowrotem wsadzili do wozka a trupa zakopali 😮 😮 🥴 🤢a ja nic nie moglam zrobic 🤢a potem wycieralam aleksa bo byl brudny z piachu i gliny
MASAKRAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i chuj wi skad takie sny horrorow nie ogladam, moze stres zwiazany z przeziabieniem alka i lekami w ktorych jak zwykle skutki uboczne sa przerazajace niewiem :/ ale wyobraznie to ja mam niezle zwichrowana 😁
Goska wlasnie pieke buleczki Dukana zobaczymy co za zakalec wyjdzie heeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta nie przeraź się tym co wyjdzie:P
będą wyglądały jak małe płaskie ciasteczka 🙂 ale są w smaku dobre 🙂
ja bym do diety wróciła ale boję się..:/
już zawsze będę gruba 😁

Gocha zaśpiewaj mu:P
Mi Matki zasnął ładnie o 9 🙂 zawsze tak zasypia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja to zrobilam niby w forme chlebka ale nie miala odpowiedniej blaszki i zrobial na takiej okraglej i wyszedli jeden wielki palcek palski jak dupa wolowa heheh 🙂 ale w smaku nie jest tragiczne jakos przezyje 😁
Goosia wspolczuje moj marudzi ale przynajmniej spi zawsze kol 9 albo 10 godzinkie czasem nawet dwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie pisałam Wam 🙂 kupiłam sobie wczoraj marynareczkę 😁
hehe 😁 musze dokupić jakąś bluzkę, spódniczkę albo spodnie i mam w czym na chrzciny iść:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze laski uwiezcie moja mama całe zycie dzieci pilnowała przewineło sie przez nasz dom multum maluchów ale jeszcze takiego diabła wcielonego jak moj nie spotkałam to jest jakas masakra normalnie poprostu mam ochote wyjsc i nie wrocic odpoczac od tego ciagłego wrzasku i marudzienia ide sobie nie bede wam smecic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
boze laski uwiezcie moja mama całe zycie dzieci pilnowała przewineło sie przez nasz dom multum maluchów ale jeszcze takiego diabła wcielonego jak moj nie spotkałam to jest jakas masakra normalnie poprostu mam ochote wyjsc i nie wrocic odpoczac od tego ciagłego wrzasku i marudzienia ide sobie nie bede wam smecic 😞


Gocha a może mu dziąsła spać nie dają? weź mu posmaruj czymś i zobaczysz czy trochę się uspokoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...