Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
czemu sie nie bzykasz? 😜

bo zostalam lesbijka 😜 😁 😁 😁
laski ale mam zaplon zapomnialam napisac ze w biedronce jest zajebista promocje
pieluszki dady 40 zl za dwie paczki a nie 56 zl soczki z bobvity 4 razy 300 ml za dyszke a nie za 12 jodurciki z bobvity za 6,50 a nie za dyche jak wszedzie i herbvatki z bobovity duopak za 13 zl a tak normalnie jedna jest za tyle 🙂 😉
ahaa i jak macie w swoim miescie skelpy the best for kids to tam tez jest promocja na plyn do kapieli szampon i kubeczek z nuka ze smokiem niekapkiem za 30 zl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A no witam babki po dniu wrazen mam dosc wymiekam pierdole cala ta uczelnie jescze ten moj idiota tez mnie wkurwil dzis ..
odwozil mnie na uczelnie i mowi jak bedziemy wracac zrobie zakupy ogarne ja ci kurwa wracam styrana do domu a tam syf kila i mogila do zarcia nic nie ma z synem nie wyjszedl na spacer bo co bo kurwa pograc na pleju musial no myslalam ze wyjde z siebie i stane obok a tu jeszcze jutro same zaliczenia no szlag mnie trafil poprostu

admin napisał(a):
jula szykuje się do wskoczenia na rydwan ?
wow

a no juz sie nie szykuje po dzisejszym przeszla mi ochota na kolejnego bejbika tymabrdziej z nim
oszz no co za facet;/;/ 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂

baby trzymajcie dziś kciukasy ide na żywioł zalbo zalicze albo nie nic mi do łba nie weszło z tej psychopatologi 🥴 😲
poza tym padam na ryj spać 3 h to jednak nie był dobry pomysł 🤨

miłego dzionka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
jula kciukasy zacisniete mocnooo 😘 😘psychopatologia hmmm ciekawe hehe 😜
ja ci moge naswietlic temat u nas na 4 pietrze wczoraj byla taka psychopatologia do 1 w nocy ze szok 🤢 🤢


Mogłaś iść tam i zrobić rozpierduchę a nie ,żeby sami bez Ciebie sie tam bawili chamy jedne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
mam dosc zajebisty dzien matki 😞



niestety facet ma zbyt mały mózg do myślenia i niektóre rzeczy trzeba pokazywać im palcem 😉 także nie łam się i bądź dzielna a jak cię o coś on poprosi to powiedz ,że jesteś zajęta gapieniem sie w ściane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
jula kciukasy zacisniete mocnooo 😘 😘psychopatologia hmmm ciekawe hehe 😜
ja ci moge naswietlic temat u nas na 4 pietrze wczoraj byla taka psychopatologia do 1 w nocy ze szok 🤢 🤢


Mogłaś iść tam i zrobić rozpierduchę a nie ,żeby sami bez Ciebie sie tam bawili chamy jedne

hhehe taaa poszlabym na jednego kielona jakiegos rozpuchola czy ch.. wi co oni tam chcleja ale masakra walenie w drzwi, krzyki az w koncu jakis sasiad chyba ten co pod nimi bidny mieszka tak wydarl jape i nie wiem chyba tam polazl bo potem juz nic nie slyszalam pierodlone meneliska bo juz inaczej nie idzie k... ja sie normalnie boje ze oni nas kiedys wysadza w powietrze albo co 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
jula napisał(a):
mam dosc zajebisty dzien matki 😞



niestety facet ma zbyt mały mózg do myślenia i niektóre rzeczy trzeba pokazywać im palcem 😉 także nie łam się i bądź dzielna a jak cię o coś on poprosi to powiedz ,że jesteś zajęta gapieniem sie w ściane 🙂

hyhyhy moja ty mentorko 😜 😁 😁 ide wysuszyc leb poki Aleks spi bo sie gluptas suszarki zaczal bac
zw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...