Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wlasnie skonczylam sprzatac ide sie wykapac bo z rana jade do centrum pokupowac malemu kilka rzeczy i sobie bo w sobote idziemy na impreze a nie mam sie w co ubrac oczywiscie wypad bedzie na wariata bo jednak ide do pracy pozniej wiec trzeba sie spieszyc w piatek ostanie sprzatanie zeby nic na sobote nie zostalo oprocz zakupow i fryzjera moja druga impreza w tym roku normalnie szaleje hihihihihihihihi 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza to udanych zakupów 🙂
i imprezy oczywiście 😁

Matik na nogach od 5 😮 wybłagałam małzona coby wstał z nim a ja się jeszcze prześpię bo zrywam się do młodego całymi nocami a potem niewyspana, wymordowana nie mam do nich siły ani nerwów... i co? Mój z nim poszedł (ja spałam do 7.45 :woohoo 🙂 ale... cały czas śniło mi się, że odkurzam... 😮b i w sumie tym odkurzaniem bardziej zmęczona jestem :P

Nagrałam Wam filmik jak Matiszka chodzi 🙂
Magda (czy tam kuta_kinte) jak wolisz :P młody przejął od Twojego włażenie na co się da.. już nawet na łóżka się pcha co ma za wysoko ale niewiele mu brakuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 Gochaa mój Kami zgapił od Mateuszka chodzenie a twój od mojego wspinanie 😁 😁 😁więc jest 1:1 czyli remis 😁 😁

a ta kuta-kinte mnie drażni bardzo bo się wymądrza jakby 5 dzieci miała 😁 😁 😁

a i wczoraj dojrzałam u Kamiego a raczej wyczułam na stopie chrostkę i powiem wam ,że jak ją dotykałam ją to go go pobolewało buta założyć nie chciał więc na siłę i jak stawał na stopę to te,z popłakiwał 🥴 i co jest najlepsze to moja Angelka ma taką samą kjrostkę też na stopie ale od strony zewnętrznej i też jakoś jej się zrobiła jak była w tym wieku co Kami 😮 i po południu jadę z nimi do lekarza ,żeby sprawdził co to jest czy kurzajka czy narośl i czy będzie potrzebna pomoc chirurga czy tylko farmakologia........... oby to drugie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupa z zakupow pol nocy nie spalam maly kaszlal strasznie i to mnie ciagle budzilo goraczki niema noc w miare przespal zastanawiam sie co robic czy dzwonic do lekarza czy nie a z drugiej strony bedzie problem jezeli rozlozy go w weekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza jak czujesz, że zaczyna mu grać w oskrzelach to łap go na kolana i oklepuj żeby nie spływało i się nic nie rozwinęło.. Nosek - to wiadomo kropelki albo chociaż sól fizjologiczna. A co do kaszlu - macie w aptekach coś w stylu syropków na bazie lipy? One są napotne i świetnie sobie radzą z początkami choroby 🙂 U nas jak taki kupiłam to wreszcie udało się rozłożyć chorobę zanim ona rozłożyła nas 🙂

A jak nie masz to jak będziesz w PL kup sobie na zapas LIPOMAL 🙂 to jest właśnie taki syropek, którego się stosuje jak coś zaczyna się dziać ale jest jeszcze za wcześnie np. na antybiotyk. I powiem Ci, że genialny jest 🙂

Magda - no Ty wiesz więcej co kuta-kinte ma do powiedzenia:P nas odwiedziła raz i specjalnie nie zabłysła:P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ja mam zupę z wczoraj bo oczywiście jadł tylko Matik.. Kuba wpierdalał chleb a mój bułki w pracy i potem nie był głodny...

Iza to tam takie imprezy robią?:P ja nie zapomnę jak w Anglii byłam na takim ich prawdziwym "barbekju" 😁 maaasakra.. stój kilka godzin pod jakąś altaną i śmiej się z idiotycznych żartów angoli..:/ heheh nie wyobrażam sobie zrobić imprezę u siebie i nie mieć ani jednego miejsca siedzącego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest impreza z firmy mojego idziemy tylko sie spotkac ze znajomymi ojciec nas zawiezie wiec jak bedzie kicha to sie zwijamy wczesniej ide sie szykowac moj dzwoni do rodzicow i lekarza bo rodzice nie mowia po angielsku i nie moglabym powiedziec co sie dzieje wiec moj to zalatwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam syrop ale na kaszel suchy bo maly taki mial na wakacje drugi jest z paracetamoplem ale on nie ma goraczki mam kropelki dwa rozne i vick dla niemowlat a w aptece prawie nic mi nie dadza uslysze paracetamol albo lekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówię Ci jak będziesz w Pl to się zaopatrz w to cudo 🙂
jeszcze mi się nie udało zwalczyć choroby syropami na kaszel... bez sensu bo ja to ładowałam w dzieci a one i tak w końcu kończyły antybiotykiem.. a po tym syropku wyleczyliśmy się, obeszło się bez lekarza, bez antybiotyku i przeszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Mówię Ci jak będziesz w Pl to się zaopatrz w to cudo 🙂
jeszcze mi się nie udało zwalczyć choroby syropami na kaszel... bez sensu bo ja to ładowałam w dzieci a one i tak w końcu kończyły antybiotykiem.. a po tym syropku wyleczyliśmy się, obeszło się bez lekarza, bez antybiotyku i przeszło 😁


kolezanka jest w pl to zaraz do niej napisze zeby mi przywiozla bo ja jade dopiero w lutym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zakupy w niedzielę 😁 ciągnę mojego do krk i zdecydowałam, że jednak Kubek pojedzie z nami 🙂
pewnie się namęczymy jak nie wiem (bo Kub nie przyzwyczajony do takich dużych sklepów) ale ważne, że spędzimy ze sobą duuuużo czasu 🙂 Kubeć rzadko ma okazję pobyć z nami obydwoma sam 🙂 a wiadomo, że jak jesteśmy też zMatikiem to nie możemy mu poświęcić całej naszej uwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa ale mam nerwa 😠 😠 😠 poszłam do kuchni robiś obiad Kam jeszcze nie spał tylko sobie a to śpiewał po swojemu a to płakał i tak na okrągło a i gadał do smoczka .Jak polazłam zostawiłam gdzwi otwarte do pokoju co by go słyszeć i co słyszę idzie sąsiadka której nie trawie do szpiega przylazła i mówi ona a co to zażale( do Kamiego )ale w życiu bym nie podejrzewała ,że mi wlezie do tego pokoju 😠 😠i zaczęła z nim gatke a ten kurwa w ryk i spać już nie pójdzie 😠
a ja się dre z tej kuchni że :"pani on zasypia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'"
a ona do mnie z tekstem "przecież on stoi"
nosz kurwa niech nawet fruwa a nie ma prawa mi wejść kurwa do mojego pokoju!!!!!!!!!!
i huj musiałam naszykować mu mleko i zasnął 10min. temu

przysięgam ,że ja tu przy takich debilach to wyląduje w psychiatryku 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...