Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jula napisał(a):
tatuś przed 20 już do ululał także śpiocha na dole i dziadki pilnują 🙂 a my zabunkrowaliśmy się na górze moj z bratem łupie w rezydenta na pleju a ja leje z nich i z ich tekstów a sama siedzę na kompie hehe
to kurde wygon brata i napadaj na chłopa niech Ci zrobi przyjemy preznet przed urodzinowy 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
tatuś przed 20 już do ululał także śpiocha na dole i dziadki pilnują 🙂 a my zabunkrowaliśmy się na górze moj z bratem łupie w rezydenta na pleju a ja leje z nich i z ich tekstów a sama siedzę na kompie hehe
to kurde wygon brata i napadaj na chłopa niech Ci zrobi przyjemy preznet przed urodzinowy 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
poczekamy az sie umyjemy hahah

ale wiesz co jest najgłupsze? ze on ma pokój z bratem fakt ze duży bo 7m na 5m ale co z tego jak on w jednym koncie a my w drugim.. dzieli nas tylko kanapa i stół o tyle dobrze ze nas nie widac ale i tak nie idzie nic zrobic.. jedyny ratunek jak brat w weekendy jeździ do dziewczyny ale teraz ona tu była i lipka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
tatuś przed 20 już do ululał także śpiocha na dole i dziadki pilnują 🙂 a my zabunkrowaliśmy się na górze moj z bratem łupie w rezydenta na pleju a ja leje z nich i z ich tekstów a sama siedzę na kompie hehe
to kurde wygon brata i napadaj na chłopa niech Ci zrobi przyjemy preznet przed urodzinowy 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
poczekamy az sie umyjemy hahah

ale wiesz co jest najgłupsze? ze on ma pokój z bratem fakt ze duży bo 7m na 5m ale co z tego jak on w jednym koncie a my w drugim.. dzieli nas tylko kanapa i stół o tyle dobrze ze nas nie widac ale i tak nie idzie nic zrobic.. jedyny ratunek jak brat w weekendy jeździ do dziewczyny ale teraz ona tu była i lipka 😁 😁 😁
ooooooooooooo Jula ja znam ten ból ja tez mam jeden pokój duzy no ale jestesmy z dzieciakami 😉a myslałam ze tylko ja mam tak przesrane tratata 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
Gosiu to teraz mój jest taki zmęczony ze aż mu się nie chce, bo ja to tryskam energią - NARAZIE 😁- ale sciągną gips i pewnie mi się odmieni 😁 😁 😁 zacznie się latanie, wstawanie i lipka 😁
bedzie git ty młoda jestes ja juz stara dupa ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
Ty stara? 😁 😁 Goska ty jesteś bardzo młoda jak widzę ci na fotkach to laseczka normalnie a figury to pozazdrościć.. ja na karku 25 także do 30 coraz bliżej 🤨 ☺️
ta ja mam jeszcze blizej do 30 bo 28 skonczone 😜a Izka jest na brzucholu i sie ukrywa niedobra 😠a jakiej figury mi zazdroscisz braku biustu czy tego ze wygladam jak szkielet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
ale cie walne cipko jedna 😜 super extra wyglądasz 😆 wolałabym miec taką figurkę jak ty 🙂 niż sadełko które mi pozostało po ciąży i nie chce spaść wszelkimi możliwymi sposobami ☺️
ja tez mam opone 😠wiec nie narzekajcie wszystkie ze brzuchy macie bo ja mimo ze chudzielec to brzuch mam duzy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
ty a wez poczekaj ja wyjde z brzuszka nie wylogowując sie i sprawdzisz mnie ok?
5 min pisze on line a potem juz nie tak to działa 🙂

czyli jak sie nie wyloguje a wyjde z brzuszka to przez 5 min jest on line a potem offline?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
ty a wez poczekaj ja wyjde z brzuszka nie wylogowując sie i sprawdzisz mnie ok?
5 min pisze on line a potem juz nie tak to działa 🙂

czyli jak sie nie wyloguje a wyjde z brzuszka to przez 5 min jest on line a potem offline?
TAK JA NIGDY SIE NIE WYLOGOWYWUJE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...