Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moj wola sniadanie kolo 10 dzisiaj o 11 chcial jesc jak mu daje na sile to camknie dwa razy i tarza po ziemi
nie wiem czy to te leki czy poprostu ma pelna pupe obiad je zawsze miedzy 12 a 13 i to sie nie zmienilo tylko problem ze sniadaniami

gosiu a powiedz mi czy juz dzieci moga spac jak chca czy dalej mamy zmieniac pozycje jak za dlugo spia w jednej bo moj ubzdural sobie spanie na lewym boku i jak go nie poloze on zawsze sie przewroci na ten bok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 coś tam nadrobiłam ale dalej już mi się nie chce...
jestem w trakcie robienia obiadku dziś zapiekanka z mięsa mielonego i ziemniaczków
od rana zakupi i po 13 byliśmy w domu mały zjadł zasną a ja teraz ogarniam wszystko heh

jeszcze tylko środa i w czwartek wraca Ł ależ się cieszymy 🤪 🤪

a w piątek przysłali już nam prezent dla małego i tak mnie wkurzyli bo zapomnieli zapakować przednią oś montująca z jednym kołem bo drugie jest
wczoraj napisali ze wyślą ją dziś kurierem oby doszło do piątku.. bo co damy dziecku prezent bez kół? hahah

mój powiem wam ze spi raz na plecach raz na brzuchu a ran na boku ale w nocy do spania przewaznie układa sie na brzuszku

a jaką akcje mielismy ostatnio na pkp odwozilismy moja siostre i w jedna strone ona prowadziła ja miałam wracac no i ok
w pospiechu wszystko bo tu zaraz pociąg przyjedzie no i ona juz wsiadła ruszyli a my zawiecha bo kluczyków nam nie dała 😁 😁 i zonk bo zimnica w H mały marudzi zero kasy na koncie i wez tu wracaj jakies 6 km z buta po zapasówki.... ah myslałam ze sie wsciekne bo u nas pkp na samiutenkim koncu miasta a my mieszkamy na drugim koncu...... dobrze ze na taxi mielismy to nas podrzucili pozniej kuzyn mnie zawiózł po samochód i tyle z historii 🤪 🤪 szał był jak nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
moze cos poprzestawiał moj tez ze mna zawsze pierze i wszystko przestawia łobuz 😁


moj namietnia wlancza pauze i pstryka tym guzikiem i jak skonczy mi sie pranie to nie chce mi sciagnac blokady juz trzeci raz leci pranie i nie moge go wyciagnac szlag mnie trafia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...