Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
dzwonila do mnie wczoraj Emsi- Emilia 🙂kazala was wszystkie gopraco wysciskac u niej w porzadku Mateuszek teraz troche choruje ale juz sie powoli kuruje 🙂 A ona bardzo teskni czytuje nas co chwila w komorce bo neta nadal brak 😞 wlasnie jest na etapie naszych porodow i mowi ze nawet czasem w nocy nie spi tylko czyta i czyta 🙂)Ma mi przeslac zdjecia wiec jak je dostane to napewno wkleje No to tyle od Emilii a co u was z rana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati rosnie na cycu teraz jest chory na antybiotyku nieststy ake juz lepiej ogólnie jestem przeszczesliwa ze go mam normalnie swiruje na jego punkcie tak jakbym miała tylko jego he he no Przemek w marcu7latek Marta w sierpniu 6rosnie pannica i z nózka tez juz lepiej włoski orastaja super a Paula to juz gwiazda nastolatak i tez mam problemy typu dorastajaca córka ech 🙂nawet niewiecie jak ja za wami tesknie wkurzam sie ze nie mama tego neta buuuu 😞a wogóle to czytam was w telefonie juz4000stron przeczytałam i jestem na etapie jak maluchy maja po2miechy he he Maluda synys cudo Julitko Twój tez słodziachny wogóle kazdej z Was to przystojniaki ....niewidziałam tylko pazdziernikowych dziewczynek 😞a sa chyba jakies???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emsi napisał(a):
Mateuszki sa super chłpaki...


Nawet bardzo super! 🙂
Powiedz a Twój też taki wesołek? Bo mój praktycznie non stop by się śmiał 🙂 nie licząc oczywiście chwil kiedy chce spać a nie może, kiedy głodny i ewentualnie jak go brzuszek boli:P
eeee... coś Wam miałam pisać:P ale co?:P
Mati 2 dni temu odkrył, że jak lezy na brzuszku, chwyci się rączką czegoś i odepchnie nogą to się przesunie 🙂 i namiętnie ćwiczy:P kochany dzieciaczek 🙂

reszta jak sobie przypomnę.. szkoda, że tutaj już w ogóle nie zaglądacie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...