Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
izulka a co sie dzieje? cos z mlodym? czy z toba?
Herj gosia 🙂) 😘


ani jedno ani drugie
faceci mowi ci to cos
juz mam dosyc i coraz czesciej zastanawiam sie czy nie spakowac walizek i wrocic do domu i odizolowac sie od niego 😠 🤨 😠 🤨 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mowi mi i to bardzo dobrze 😠
Iza rob tak jak ci podpowiada serce nic wiecej nie doradze bo sama mam czesto taki problem szczegolnie po ostrej klotmi mam ochote wrzucic najpotrzebniejsze rzeczy do torby ubrac siebie imalego i jechac do rodzicow ale to zadne wyjscie na dluzsza mete :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile tez mozna to wytrzymac
wczoraj powiedzial zeby maly nie byl za madry bo madre dzieci kosztuja
piec miesiecy prosze zeby pomogl mi wyrobic paszport malemu oczywiscie wielki problem jak potrzebuje pomocy w piatek musze jechac do polski zmienic malemu nazwiswko ale to nie jest kurwa wazne jak powiedzialam ze bedzie lepiej jak dam mu swoje nazwisko to sie wkurzyl ze tak chce zrobic ale jego byla napisala jednego smsa to on juz leci z nia rozmawiac tylko jak ja prosze to nic nie robi niech glupia suka sobie pogada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama tez powiedziala ze lepiej nie podawac go jako ojca i jak ktoregos dnia nie wytrzymam tego to bede mogla bez problemu wywiez malego a on moze wtedy mnie cmoknac w kostke najwyzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zadecydowalam niech teraz przekroczy linie to malego nigdy wiecej nie zobaczy nie dam z siebie robic idiotki na kazdym kroku
on chyba ma z tego satysfakcje ze jestem od niego uzalezniona w niektorych sprawach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...