Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

magda123 napisał(a):
gogr bo za rzadko z nami piszesz 😁


może.. ale ostatnio mam czas najwyzej napisać posta i iść z kompa.. albo nawet nie zdążę napisać i już musze spadać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

maluda napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
gogr bo za rzadko z nami piszesz 😁


może.. ale ostatnio mam czas najwyzej napisać posta i iść z kompa.. albo nawet nie zdążę napisać i już musze spadać..

Goska,a jak Twoja praca?


został mi 3 rozdział.. nie mogę się jakoś zabrać za analizowanie tych ankiet a mam na to tydz czasu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobity nadrobilam 22 srt wreszcie bylo co poczytac 😉
Maludzior kochany wppadaj czesciej bo rzadziutko strasznie bywasz pipo jedna 😠 😘 😜
Madzia jak po chrzcinach bo nie bylo okazji zapytac 😜ja zalatana w tym tyg to ginek to lumpek to spacerek potem obiad potem znow spacer i tak oblecialo prawie do czwartku
mlody mi nie bardzo chce spac w dzien dlatego na dworze bywa czesto bo tam spi w nocy tez go czesto cos meczy chyba zabki i nie daje spac ale dzis moj mial wolne (wstawal do mlodego o itrozke pospalam) zebym mogla poojsc do dermatologa bo ja mam atopowe zapalenie skory czyt jestem piperzonym uczuleniowcem i co zapierdlalam tam przez pol miasta zeby sie dowiedziec ze jak rejestracja zaczela sie o 6:30 to juz o 7 numerkow nie bylo masakra a wizyta prywatna owszem u tej samej pani doktor o 17 ale 50 zl kurr nast 50 na masci i tabletki aa do dupy kasy nie ma a oni zdzieraja k.. mac wkurwilam sie noo 😠 😠jeszce ta baba w poradni byla taka ze jkbym ja wytargala za ten marchewkowy leb przez ta lade to by z iej piora zostaly kwoka stara 🤪
no wyzalilam sie to ide spac chociaz wcale mi sie nie chce 😜 DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam się odezwać..
a, że nie mam nic do powiedzenia..
a emoty mi jakoś nie pasowały (nie ma nie smutnej ale też nie uśmiechniętej..)
to zostawiłam nc nie znaczące kropki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😁 napisałam wczoraj pracę a teraz biorę się za 3 rozdział 😁 😁 😁

plecy mnie napierdalają.. zastanawiam się nad wybraniem do masażysty.. bo z kręgosłupem przecież nie ma żartów:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...