Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale spadl z pleckow na brzuszek albo na odwrot?kurde te nasze dzdziorki sa juz takie ruchliwe ja mojego nie zostawiam sameggo na kanapie jedynie na rozlozonym wyrku i to otoczonego miskami w razie w miski beda go ratowac a i tak latam co chwila do pokoju i sprawdzam czy nie wyladuje na podlodze a ja do podlogi mam jakies pol metra 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
madzia pieroloa sie pierdolo bo moje dziecie zasypia o 20:30 coprawda ale budzi sie co godz dwie jeczy musze wstac wziac go w ramiona i zasypia dopiero spowrotem i tak do 6 a o o 6 jest wyspany a ja laze po scianach po takim tygodniowym "spaniu" 😁



współczuje 🤨 ide młodego uśpić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze ze sie obrocil i na brzuszek i ze glowka nie zaryl o nic 😮ja wczoraj siedze szylam dziure w kieszeni torebki a moj obok na ziemi w lezaczku na chwile wyszlam wracam a on co??? sam siadl z pozycji pollezacej i siedzial na "malysza" w tym lezaczku gdyby nie byl przypiety to bliskie spotkanie z podloga murowane 😁 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaki 🙂 z Krak0owa właśnie wyjeżdżamy 😁

wpadłam przypomnieć o głosowaniu.. ehhh po co było przodować tyle żeby na sam k0oniec spaść 😞 no i zesmutłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde co wyt ak bzyku bzyku wszystkie wiosna sie zaczela iszalejecie widze 😜 🙂my ost mlodego na podloge oddelegowalismy w macie sie bawil a my nlozku ale jak byma u gory yto nie moglam sie skupic boon na mnie patrzyul i wyslalam do gory mojego to maly zaczal plakac i z seksu nici byly 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...