Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
sweety napisał(a):
hello ja tez tu jestem 😞

przeciez pisze do ciebie pitunio 😜 iciebie tez kocham mocnoo 🙂)))i wwogole wszytkie babice z pazdziernika......
i listopada ;p


od razu lepiej
gosia i mati sa nasi pazdziernikowo-listopadowi dlatego wygrana nas tak ucieszyla hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
szczerze powiem ze z tego co widac i tu dziewczyny gadaja to duzo osob wlasnie to wklejanie linkow wkurza mnie osobiscie tez ale sie nie odzywam dopoki dziewczynom na pazdzierniku to nie przeszkadza
To nie chodzi o to, że ktoś wstawia link do aukcji allegro w wątku o zakupie nowego wózka - to jest raczej zrozumiałe, ale o to, że ktoś rozsyła linki i prosi wszystkich nagminnie o głosowanie w konkursie. To drugie, to zdecydowanie SPAM.
Poza tym zdarzają się sytuacje, że ktoś specjalnie wywołuje awanturę, obraża innych - jednym słowem trolluje. Od dzisiaj ostro z tym walczę.

zle sie wyrazilam bo piszac "linki" mialam wlasnie na mysli tylko i wylacznie te zasrane konkursy choc nie tak zasrane bo jak madzia mowi super ze Mateuszek wygral ale wiadomo
A jesli chodzi o zaostrzanie i wywolywanie klotni to ja bym sie wypowiedziala na ten temat bo tez bylam prowokowana przez pewna osobe ale to inna historia i niewarta ruszania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
iza wlasne m to marzenie niewzne czy dom wolnostojacy czy mieszkaie w bloku wiadomo to pierwsze fajniejsze ale jak sie nie ma co sie lubi... 🙂


wazne ze wspolne bo to stare mieszkanie on kupil i wyremontowal a to nowe jest nasze po polowie nie moze mnie z niego wyzucic hihihi i razem urzadzimy
zaczynamy cos wspolnie budowac i to jest piekne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
admin napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
szczerze powiem ze z tego co widac i tu dziewczyny gadaja to duzo osob wlasnie to wklejanie linkow wkurza mnie osobiscie tez ale sie nie odzywam dopoki dziewczynom na pazdzierniku to nie przeszkadza
To nie chodzi o to, że ktoś wstawia link do aukcji allegro w wątku o zakupie nowego wózka - to jest raczej zrozumiałe, ale o to, że ktoś rozsyła linki i prosi wszystkich nagminnie o głosowanie w konkursie. To drugie, to zdecydowanie SPAM.
Poza tym zdarzają się sytuacje, że ktoś specjalnie wywołuje awanturę, obraża innych - jednym słowem trolluje. Od dzisiaj ostro z tym walczę.

zle sie wyrazilam bo piszac "linki" mialam wlasnie na mysli tylko i wylacznie te zasrane konkursy choc nie tak zasrane bo jak madzia mowi super ze Mateuszek wygral ale wiadomo
A jesli chodzi o zaostrzanie i wywolywanie klotni to ja bym sie wypowiedziala na ten temat bo tez bylam prowokowana przez pewna osobe ale to inna historia i niewarta ruszania

Na takie konkursy też jest miejsce, a w zasadzie to nawet dwa miejsca;
podpis - zamiast wsadzać 50 bezsensownych suwaczków, których i tak nikt nie ogląda poniżej 3-go, można zamieścić link do konkursu. Drugim miejscem jest specjalny wątek "KONKURSY" założony przez kogoś rozsądnego w dyskusji ogólnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
tak tępa i jestem z tego dumna 😁 😁 😁 😁

a powiem szczerzę ,że chyba się domyślam kto lubi wywoływac kłótnie 😜 ale tylko się domyslam

madzia chyba nawet bylas wtedy na chacie choc nie jestem pewna ale zostalam niemilo potraktowana nawet pewna osoba uspokajala ta swoja kolezanke ale wiecie zawsze jak sa takie zaczepki to trzeba byc poprosru madrzejszym i olac dziecinade bo ja nie mam 10 klat zeby sie wyzywac na chatach:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
tak tępa i jestem z tego dumna 😁 😁 😁 😁

a powiem szczerzę ,że chyba się domyślam kto lubi wywoływac kłótnie 😜 ale tylko się domyslam

madzia chyba nawet bylas wtedy na chacie choc nie jestem pewna ale zostalam niemilo potraktowana nawet pewna osoba uspokajala ta swoja kolezanke ale wiecie zawsze jak sa takie zaczepki to trzeba byc poprosru madrzejszym i olac dziecinade bo ja nie mam 10 klat zeby sie wyzywac na chatach:/


no nie pamiętam 🤨ale jak są takie sytuacje nie zniżam się do poziomu takich osób 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
sweety napisał(a):
dobra cipulki spadam spac
buuuuziole dla mamusiek i dzidziusiek hihihi

cipulka.... jeszcze nikt mnie tak nie nazwał.... może kiedyś.... pani od chemii


od dziś nie jesteś tępa cipa tylko cipulka 😁 😁 😁 😁

kolorowych Izula 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
tak tępa i jestem z tego dumna 😁 😁 😁 😁

a powiem szczerzę ,że chyba się domyślam kto lubi wywoływac kłótnie 😜 ale tylko się domyslam

madzia chyba nawet bylas wtedy na chacie choc nie jestem pewna ale zostalam niemilo potraktowana nawet pewna osoba uspokajala ta swoja kolezanke ale wiecie zawsze jak sa takie zaczepki to trzeba byc poprosru madrzejszym i olac dziecinade bo ja nie mam 10 klat zeby sie wyzywac na chatach:/


no nie pamiętam 🤨ale jak są takie sytuacje nie zniżam się do poziomu takich osób 😁

no moze ciebie nie bylo wiem ze Goski obie wtedy na bank byly ale niewazne juz
ide spac bo zaraz zaryje lbem w klawiature ze zmeczenia 🙂
Buzki "cipulko" i"cipulku" hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...