Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bardzo chcę córeczkę 🙂 Jestem nastawiona prawie od początku, że to dziewczynka 🙂 czasem autosugestia pomaga w realizacji marzeń 🙂 Wczoraj nie miałam USG 😞 będę dopiero miała na kolejną wizytę 25 maja. Wczoraj miałam za to przyjemność słuchania przez słuchawki bicia serduszka maleństwa... płakałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej nieobrze z tym ciśnieniem 😞 ale bądź dobrej myśli,najlepiej sama mierz sobie w domu i zapisuj a jak parę dni pod rząd będzie wysokie to idź do lekarza,owinnaś dostać tabletki,wiem,że dziewczyny dostawały jak byłam na obserwacji,bo ruchów nie czułam.
Po porodzie przeważnie wraca do normy.
Ja najwyższe miałam 140/chyba na 90 parę i tacharytmię(za szybko mi serce biło,tak ,że było je nawet słychac normalnie jak leżałam),ale to normalne w ciąży.
W sumie od połowy ciąży miałam w normie albo właśnie trochę podwyższone.
Dla mnie to szok,zimą rozpięta mogłam chodzić,bo mi gorąco było,a normalnie jestem zmarzluch przez to niskie ciśnienie 😞...mąż zawsze się ze mnie śmieje 😠

A jedzonko mniam...nie wiedziałam,ze u Ciebie jest inaczej,no ale nie byłam zagranicą za długo 😞
To musisz nadrobić jak do Polski przyjedziesz 😜
Ja jestem strasznym łasuchem,dzień bez słodyczy dniem straconym 😁,od 3 tygodni się t zmieniło i rzadko kiedy mam ochotę na słodkie...i dobrze,może przestanę tyle jeść.
Wiesz...najdziwniejsze jest to,że miałam tyle silnej woli,żeby rzucić palenie(a pracowałam cały czas w zakładach tytoniowych,tam pali się za darmo,nawet siedziałam na stołówce dla palaczy) a nie potrafię przestać jeść słodyczy ☺️

Oskar śpi już od 1,5 godziny,spokojnie na razie,w dzień był marudny trochę ale ten ząb się jeszcze przebija,myślę,że góra 2 dni,no i nie gorączkuje teraz 🙂
Jutro odbieram posiew moczu a pojutrze na badanie...już się boję 😞
A jak Maks?

Spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...