Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘

co tam laski? 🙂
my korzystamy z pogody 🙂 jest u nas siostra mojego więc jak się da to coś kombinujemy 😁 przedwczoraj byliśmy z Kubim w Aquaparku w krk 🙂 no i koniecznie poszliśmy do smoka i smoczej jamy 😁 ale miał mały radoche 🙂
A dzisiaj jedziemy do kuzyna mojego (mają prawie roczną córcię 🙂)

także wpadłam się tylko przywitać i uciekam:P miłego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry babolki 😘 😘 😘 😘 😘

mój cienki został wczoraj sprzedany ,bez oglądania sprawdzania takich ludzi lubię 😉 gdyby mój się nie odezwał to by nawet numerów nie sprawdzili tacy podjarani byli.

Mam pytanie czy wasze łotry pierdzą buzią? tzn czy buzię dają do ręki lub innej części ciała i dmuchają powietrze dając odgłos pierdzenia 😜 bo mój Kamil robi tak non stop jak się nauczył tak robi i jest z siebie taki dumny 😁 😁

nie wiem czy wam pisałam ale napisze 😁 w piątek brałam części od wózka z mebli o które były oparte dwa obrazy w grubych ciężkich ramach,i jak brałam te rzeczy to je pchnęłam i upadły mi prosto na palec od stopy ten duży 🤢 i taki ból był ,że myślałam ,że się posram z niego ale nie byłam dzielna i mam palucha tak spuchniętego sinego i bolącego ,że wyglądam jak nie powiem co 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Mam nowinę!!!!!!!!! Od wczoraj Miłoszek chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj biegal po sklepie,zadowolony,bo pasaż wielki i nie bylo o co sie obijać.Tak pociesznie wygląda,dupką trzęsie ale opanował upadanie,więc upadki są bezbolesne 🙂.Przechodzi dość duże odleglości.Nie mieliśmy odwagi jeszcze puścić go na chodniku.Niech trenuje na gładkich powierzchniach aż pupka przestanie sie kiwać 🙂 🙂
Tak więć mamy osiem ząbków i chodzimy 🙂 🙂 🙂

Robi myj,myj(tak mowi) brzuszek,szyjkę i iii siusiaka:P:P:P:P 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia
Miłek też tak robł (pierdział:P ręką) jak mialy mu wychodzić zęby.Mial tak zrogowacialą skórke na nadgarstkach,ze nie pomagaly żadne maści.Kupiłam krem Nivea S.O.S dla dzieci i jak ręką odjąl problemy sie skończyły.To akurat piszę dlatego,bo może małemu też coś takiego sie przytrafić jak bedzie to namiętnie robil tak jak Miłek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babolki wczoraj zakupiłam auto.
Maritko wyściskaj syna ode mnie za to ,że chodzi
I jeszcze dowiedziałam się przykrej rzeczy ,że mojej koleżanki zmarł nagle mąż w wieku 31 lat 😞po prostu zemdlał
Marta a weź teściową do kuchni niech ci pichci a nie się rządzi 😜

a tak przy okazji bry babolki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje

NO Madziorek ,szybka babka jesteś .Wczoraj sprzedalaś dziś kupilaś,a co to za cudo nabylaś 🙂
Marto,nie wiem czy współczuć ale moze masz fajną teściową 🙂Swojej pozbylam sie przy rozwodzie heheheehhe.
Hmmmmmmmmm no ja tez chyba będe i to mysle,ze szybciej niż WY.Teraz jest laska mojego starszego syna.Na razie nie narzeka na mnie:P:P:P,a juz tydzien wytrzymala,to chyba nie tak żle,co??????????
Dzieki za gratulacje dla Milka.Teraz to juz wszędzie pełno drania małego.Najgorzej ma kot.musi robić uniki aby uciec od malego,wrzeszczącego szkraba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...