Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gdzie jesteście??????????????????????????????????????????????????????????????????????
mam wolnego kompa a was nie ma 😞 Marta tyra jak biały murzyn,Gogr po basenach się buja ,Iza goni swojego,Marita tuli Rysia,Jula na parapecie szuka zasięgu a Gosia .....................hmmmm cóż robi Gosia????????????????????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaa siostra jej kompa nie chce dać 😠


hehe tuli,tuli,a Wy gdzie baboliny jestescie??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Iza ja też myślałam ,że nie wypadnie a on jakoś się podniósł na rączkach i przechylił
i muszę je dać na najniższy poziom a teraz śpi ale tak jakoś niespokojnie budzi się co chwila z płaczem 🤢


kuzwa Madzior,Milosz to już dawno ma na najniższym poziomie, lozeczko.Jak tylko poprzeczka byla pod paszkami materac polecial na sam dol.Jestem strasznie strachliwa co do dziecka.

Gosia siedzi cicho,nic sie nie odzywa.Musze do niej skrobnąć eska,bo jak pojedzie do Wiednia to amba,juz jej nie zobacze,a tak moze jeszcze razzzzzz,ktora chętna zobaczyć Gosie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama tego typu rozmow nie musiala ze mna prowadzic bo mialam wychowanie seksualne w szkole na temat seksu miesiaczek zalozenia rodziny i o patologii w rodzinach moze i moj nicki nie bedzie musial sie pytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
no właśnie o to mi chodzi kiedy jest najlepszy czas 😉
bo Adziulka się mnie pytała jak Kamilek wszedł do brzuszka 😉 to jej powiedziałam ,że dużo się z tatą całowałam 😉 i kiedys mi mój dał buziaka a Angelka się pytała czy teraz będzie siostra 😁 😁


ja pierdziele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...