Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sweety napisał(a):
moj padl o 19.30 ale tez spal tylko 20 min od osmej ciekawe jak dlugo pospi w nocy
kupilam mu wczoraj ten worek do spania i spal do 4 wypil sok i spal do osmej z nami
a moj budzi sie codziennie przed 7 ale od 5 juz nie spie bo steka jęczy wierci sie niemiłosiernie juz nie wiem co z nim jest 🤔i tak codziennie bo jak by to wiercenie było jednorazowe to inaczej a tu ranek w ranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
a ja mam chlodno w nocy worek mam letni a maly brak miejsca zeby sie rozkopac 😁 😉
to bedzie Ci pieknie spał zobaczysz 😉słonce uciekam bo rano do szkoły idz poprzytulaj sie do swoich chłopaków bo jutro przed Wami cięzki dzien trzymaj sie kochana bede myslec o Tobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nic nie zacznie dziac to nie ide do lekarza sprawdzalam na necie ze do siudmego tygodnia organizm sam sie oczyszcza jak narazie dobrze sie czuje jak sie nic nie zmieni to nie bede wariowac bo powiedza mi to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
jak sie nic nie zacznie dziac to nie ide do lekarza sprawdzalam na necie ze do siudmego tygodnia organizm sam sie oczyszcza jak narazie dobrze sie czuje jak sie nic nie zmieni to nie bede wariowac bo powiedza mi to samo
ale lepiej to sprawdzic ja bym poszła dla własnej pewnosci ze wszystko sie wyczysciło bo po co Ci potem szpital wiesz ze Niki bedzie tesknił idz prosze dla własnego bezpieczenstwa a jak w szpitalu maja Ci powiedziec to samo to idz do ginekologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dostane krwotoku albo wymiotow w nocy to pojde ale jak nic mi nie bedzie i bede sie czuc dobrze to nie ma sensu bo i tak lekarz nie da mi skierowania do szpitala takie tu sa przepisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
jezeli dostane krwotoku albo wymiotow w nocy to pojde ale jak nic mi nie bedzie i bede sie czuc dobrze to nie ma sensu bo i tak lekarz nie da mi skierowania do szpitala takie tu sa przepisy
to jak masz sprawdzic czy wszystko zostało wyczyszczone bez sensu ich przepisy przeciez po poronieniu mozna dostac zakarzenia macicy 😞zmartwiłas mnie tym a do gina prywatnie zeby zobaczył nie mozesz isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prywatni lekarze kosztuja setki euro a my dopiero stanelismy na nogi finansowo
a jak dojdzie do zakarzenia to w nocy powinno sie cos zaczac dziac bo to sie zaczyna kilka godzin od poronienia
a ja nie krwawie mocno i tylko male skrzepy wychodza juz teraz wiec nic nie powinno sie dziac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...