Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
sweety napisał(a):
a jak twoj adrianek gosiu co nowego odkryl?
wczoraj odkrył ze moze nie spac 14 godzin i całkiem dobrze sie z tym czuje 😁 😁 😁 😁

heheheh moj odkryl to samo tylko jakies 10h nie spal 🤪 🤪
🤪 🤪 🤪moj wczoraj dał czadu od 7 do 21 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
sweety napisał(a):
moj zaczol dawac buziaki jak mu mowimy calus to sie nachyla i usmiecha
moj tuli misie a mnie ostatnio cholernie gryzie pełno sinców mam 🤔


moj juz przestal gryzc ale strasznie kopie rece mam juz fiooletowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
gryzienie tez jest puscilam mu teraz tomka i przyjaciol bo teletubisie juz bee zobaczymy jak dlugo pooglada
wasze dzieci tez malo bajek lubia?
moj wogóle nie oglada 😮jedyne co to piosenki i teledyski dla dzieci chociaz Farny tez słucha z mamusia i spiewa gdy ja sie wydzieram 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
gryzienie tez jest puscilam mu teraz tomka i przyjaciol bo teletubisie juz bee zobaczymy jak dlugo pooglada
wasze dzieci tez malo bajek lubia?


moj kiedys ogladal beby tv ale tylko chcial ogladac od rana do wieczora wiec go oduczylam i nic nie oglada czasem tylko teledyski i z moim filmy hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my ogladamy kołysanki mini mini teraz moze padnie moj gadzik 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=Fvsw-9mO5bc&feature=autoplay&list=PLE2317451A20CCC9B&lf=mh_lolz&playnext=1
http://www.youtube.com/watch?v=TptcgrJztyw&feature=autoplay&list=PLE2317451A20CCC9B&lf=mh_lolz&playnext=2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane
Iza a można wiedziec co się stało że tak nagle poroniłas? lekarze nie zatrzymali cie w szpitalu na obserwacji? moja znajoma po poronieniu samoistnym musiała w szpitalu minimum 2 dni spędzic na badaniach. niby to była jeszcze fasolka ale już serduszko biło przykro 😞 współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
Hej kochane
Iza a można wiedziec co się stało że tak nagle poroniłas? lekarze nie zatrzymali cie w szpitalu na obserwacji? moja znajoma po poronieniu samoistnym musiała w szpitalu minimum 2 dni spędzic na badaniach. niby to była jeszcze fasolka ale już serduszko biło przykro 😞 współczuje


nie wiem co sie stalo najpierw zaczol mnie szczypac brzuch przed pierwsza zaczelam plamic pojechalismy do szpitala ale lekarka zabawiala sie w psychologa zapytala sie czy wiem co to oznacza i ze zarodek ma 30% na przezycie ze tu wczesnej ciazy sie nie podtrzymuje i ze oni nie maja sprzetu zeby sprawdzic czy zarodek zyje ja jej powiedzialam co sadze o takim podejsciu i wkurwiona wyszlam a w domu o 15 zaczely odchodzic skrzepy
dzisiaj zadzwonilam do lekarza ale powiedzial to samo co ja przeczytalam na necie jesli nie ma krwotoku wymiotow i goraczki to nie trzeba jechac do szpitala i powiedzial ze te skrzepy to bylo napewno poronenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
jula napisał(a):
Hej kochane
Iza a można wiedziec co się stało że tak nagle poroniłas? lekarze nie zatrzymali cie w szpitalu na obserwacji? moja znajoma po poronieniu samoistnym musiała w szpitalu minimum 2 dni spędzic na badaniach. niby to była jeszcze fasolka ale już serduszko biło przykro 😞 współczuje


nie wiem co sie stalo najpierw zaczol mnie szczypac brzuch przed pierwsza zaczelam plamic pojechalismy do szpitala ale lekarka zabawiala sie w psychologa zapytala sie czy wiem co to oznacza i ze zarodek ma 30% na przezycie ze tu wczesnej ciazy sie nie podtrzymuje i ze oni nie maja sprzetu zeby sprawdzic czy zarodek zyje ja jej powiedzialam co sadze o takim podejsciu i wkurwiona wyszlam a w domu o 15 zaczely odchodzic skrzepy
dzisiaj zadzwonilam do lekarza ale powiedzial to samo co ja przeczytalam na necie jesli nie ma krwotoku wymiotow i goraczki to nie trzeba jechac do szpitala i powiedzial ze te skrzepy to bylo napewno poronenie


ehh Iza a jak sie czujesz? brzuszek w porządku nie boli? nie kłuje? bo pamiętaj jakbedzie bolało to lepiej do lekarza, i duzo leżec wiesz dla twojego dobra...
no a tak pierdolnieci lekarze niby do 8 tyg. można poronic ale momo tego powinni podac ci luteine co za chamy! ja pamiętam jak byłam w 5 tygodniu i poszłam na badanie potwierdzic to mi powiedziałą ze tam nie ma co sprawdzac bo do 8 i tak mozna poronic.. poszłam dwa dni później do innego lekarza i tamten jakos umiał sprawdzic a tamtej krowie zwyczajnie sienie chciało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalam wczoraj na necie przyczyny poronien we wczesnej ciazy i wszedzie pisze ze organizm jest za slaby zeby utrzymac ciaze i przy zagniezdzaniu sie jajeczka organizm go odrzuca czujac zagrozenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce ciaza jest podtzrymywana od pierwszych tygodni a tu w holandii od drugiego trymestru
brzuch mnie boli normalnie jak przy @ i nie krwawie mocno
ale chyba to wszystko do mnie jeszcze nie dotarlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...