Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wreszcie chwila dla siebie al doslownie chwila
wpadlam poczytac
wariatuncie moje kochane ahh porody wspominalyscie hehehh az m i sie zaplakalo pare lezek 🙂
tesknie za wami mje kochane bobrzyce moze koncu jutro rano bedziem mi dane poklachac o dupie marynie 😜 😁
buziolki muaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matik cyrkował całą noc 😞
teraz śpi a ja padam i próbuję w końcu wypełnić te papiery o rodzinne... :/ ale jakoś mi nie idzie. jeszcze się na tym skończY, że nic nie złożę i dupa z kasy będzie...

padam na ryjek..

a w ogóle to dzień dobry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘
dasz rade z papierami wierzę w Ciebie 🙂 mój niby spał w nocy ale tak jakoś nie spokojnie teraz rozrabia a ja zmieniam pościel 😉 a za niedługo muszę obiad robić
Kami coraz częściej zaczyna sam chodzić i bardzo się cieszy jak mu się uda a ja mu biję brawo 🙂 mówić nic nie mówi tylko po swojemu a ja go nie rozumiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba jakoś przebrnęłam przez te papiery... ale nie wqiem bo przysypiam i nie kontaktuję do końca 😞

Matiś zrobi czasem 2-3 kroczki ale strasznie się boi... za rączkę zapierdziela sztywniutko ale sam się nie garnie 🙂
a co do mówienia to też skromnie: "tak", "nie,nie,nie" mama, tata, babta, no i oczywiście "cio to" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nieda mowilam w szpitalu o tych bolach ale to jest od tej toksoplazmozy i powiedzieli ze mam sobie zalatwic dobre leki przeciwbolowe i ze tak juz mi zostanie

myslalam ze mam migrene bo te bole mam od dwunastego roku zycia ale to od cholernego oka i tak jak mowisz trzy cztery dni i po bolu na dwa dni i powtorka tylko ze nie zawsze az tak mocno boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
to nic nieda mowilam w szpitalu o tych bolach ale to jest od tej toksoplazmozy i powiedzieli ze mam sobie zalatwic dobre leki przeciwbolowe i ze tak juz mi zostanie

w XXI wieku,tak lekarze mowią??No bo gdybyś była Kubicą albo corką ważnego gościa,to problemu byś nie miala ...kurw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...