Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moj tez jakis marudny dzisiaj co chwile ryczy

tak jak wam wspominalam maly w przeciagu tygodnia nauczyl sie siadac z kazdej pozycji czesto przewraca sie na brzuch pelza zaczol podawac dlon jak potrzebuje pomocy turla sie wstaje na czworaka
maly jak sie przewraca powinien leciec na bok byloby mu latwiej opanowac czynnosci ale on sobie utrudnia bo leci przed siebie
rehabilitantka byla zadowolona z jego postepow podeszla sprytnie malego i on jej pokazal czego sie nauczyl bo zaczol od swoich usmieszkow
ciagle mamy problem z lewa strona jak go przewracamy to on krzyczy miesnie sa ciagle mocno skurczone i rozciaganie sprawia mu bol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgubiłam 50 zł 😠 nie dość, że nie mam kasy to jeszcze gubię.. i musiałam jeszcze mojemu o tym powiedzieć bo to była kasa na fryzjera... :/ czyli musi mi dac od nowa.. a on co na to? że ktoś się na pewno ucieszył... no szlag! czemu ktoś się ma cieszyć? też bym raz chciała znaleźć a nie zawsze gubić 😞
wnerwa mam pierońskiego dzisiaj....co się na dzieciach odbija ☺️ ☺️ ☺️ oj.. długo ich będę za dzisiejszy dzień przepraszała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...