Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
No dlatego:P
jak zakładałam konto na brzuchu byłam w ciąży z Kubem (chyba w 7 tc) i właściwie zakładaliśmy je razem z moim i nie mieliśmy pomysłu więc wpisałam gogr i tak zostało:P


hmmm czyli jak by nie było to twój G też może tu pisać pod tym nickiem bo jest współautorem 😁 😁 a może on teraz pisze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
a mój tak mato 😆


powinnaś nowe konto założyć :P

matoŁ 😁


dobre tylko nie mam nikogo z imieniem na Ł 🤨


bo Ł to będzie skrót od "Ło ja pierdole mam dwoje dzieci" 😁



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziu dobrze zes mi powiedziała bom nie wiedziała 😁 😁 😁 nie na serio mam ochote go zdjąc i ta biedną nózke juz umyc .. dobrze ze mamy tu dosc gleboki brodzik to sobie wody naleje wyciągne nogi na zewnątrz i niczym w wannie sie lezy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
madziu dobrze zes mi powiedziała bom nie wiedziała 😁 😁 😁 nie na serio mam ochote go zdjąc i ta biedną nózke juz umyc .. dobrze ze mamy tu dosc gleboki brodzik to sobie wody naleje wyciągne nogi na zewnątrz i niczym w wannie sie lezy 😁 😁 😁


no widzisz dobrze że ci powiedziałam bo byś poszła na dno z nim niczym Titanic 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IDE sturlać się po schodach możne jakimś cudem wpadane do brodzika a z tego wszystkiego wiecie co jest najśmieszniejsze? ze wejść wejdę ale wyjść już nie wyjdę i Ł musi za każdym razem przychodzić i wyciągać mnie 😁 😁 ale żenuła 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
IDE sturlać się po schodach możne jakimś cudem wpadane do brodzika a z tego wszystkiego wiecie co jest najśmieszniejsze? ze wejść wejdę ale wyjść już nie wyjdę i Ł musi za każdym razem przychodzić i wyciągać mnie 😁 😁 ale żenuła 😁 😁


i jak się czujesz jak cię tak widzi nagą?nie zawstydza się 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...