Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
jula napisał(a):
IDE sturlać się po schodach możne jakimś cudem wpadane do brodzika a z tego wszystkiego wiecie co jest najśmieszniejsze? ze wejść wejdę ale wyjść już nie wyjdę i Ł musi za każdym razem przychodzić i wyciągać mnie 😁 😁 ale żenuła 😁 😁


i jak się czujesz jak cię tak widzi nagą?nie zawstydza się 😁 😁 😁


owszem zawstydza się wręcz go onieśmielam 😁 😁 ale udaje ze nic się nie stało 😜

no patrz jakie to niewdzięczne on se na mnie patrzy a ja co? tyle moje co se podtykam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
no to już mnie nie ma 🙂

do jutra!!!! albo za tydzień 🙂


a czemu za tydzień?



buźka!


bo temu

😘



gogruska ty mi tu nie foszinuj zadne tygodnie masz sie tu meldowac non stop 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
magda123 napisał(a):
jula napisał(a):
IDE sturlać się po schodach możne jakimś cudem wpadane do brodzika a z tego wszystkiego wiecie co jest najśmieszniejsze? ze wejść wejdę ale wyjść już nie wyjdę i Ł musi za każdym razem przychodzić i wyciągać mnie 😁 😁 ale żenuła 😁 😁


i jak się czujesz jak cię tak widzi nagą?nie zawstydza się 😁 😁 😁


owszem zawstydza się wręcz go onieśmielam 😁 😁 ale udaje ze nic się nie stało 😜

no patrz jakie to niewdzięczne on se na mnie patrzy a ja co? tyle moje co se podtykam 😁 😁 😁


ty dotykaczko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie zycze miłego dzionka wszystkim niestety tak jak pisałm moge korzystac narazie tylko w nocy z kompa bo córa za sciaganie czegos przekroczyła limit dzienny ja to sie mam z tym nete ach .....juz sie wykapałam na 7ma dzis do pracy a na 14sta mam sprawe o mieszkanie trzymkajcie za mna moc bo byc moze po tej sprawie dostane w koncu nowe na ktore czekam 8 lat 🙂 moje dzieci zdrowe a Matiszek chodzi juz nawet na dworze i jak to zajarzył to do wozka wogóle masakra ale widze ze kazdej z nas takie łobuziaki...buzioki do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki moj lobuziak zaczyna sam chodzic wczoraj zrobil 6 kroczkow a dzis rano az 8 🤪normalnie duma mnie rozpiera ze jest taki poradny i raczki do gory daje i naprzod potem lapie sie czegos znow puszcza znow pare krokuw i tak dalej i to jest super tylko jak sie do ostrych kantow zbliza to mam dreszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
hej laseczki moj lobuziak zaczyna sam chodzic wczoraj zrobil 6 kroczkow a dzis rano az 8 🤪normalnie duma mnie rozpiera ze jest taki poradny i raczki do gory daje i naprzod potem lapie sie czegos znow puszcza znow pare krokuw i tak dalej i to jest super tylko jak sie do ostrych kantow zbliza to mam dreszcze 😁
jej to gratulacje dla Alusia 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój się od dawna chowa (razem z Kubim:P)
ale poczekaj jeszcze trochę jak mały się nauczy powstrzymywać oddech.. pamiętam jak Kuba mi się pierwszy raz tak schował.. normalnie prawie zawał, że go nie ma w domu a ten się zaczyna śmiać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...