Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
wkurwa mam przez młodszą siostrę..
ja nie wiem co ona sobie kurwa myśli? Robi co jej się podoba, wagary, spacery o 2 w nocy, papierosy... wydawało mi się, że robi to samo co wszyscy.. Ale zaczęła przeginać.. dość, że rodzice w nocy spać nie mogą bo odzywa się do nich jak do ostatnich szmat to teraz zrobiła sobie sznity na rękach.. kurwa robi z siebie taką ofiarę.. pierdolone emo. jakby jej co najmniej czegoś brakowało. w gębę bym jej dała tak mnie wkurwiła..
😲 😲 😲o kurde a ile ona ma lat no nie dziwie sie ze sie wkurwiasz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tym bardziej, że te sznity (ja nie widziałam) brat mi mówił wyglądają jak zrobione na pokaz 😮 takie delikatne.. osoba, która się tnie nie chodzi między ludźmi z krótkim rękawkiem! do kurwy jasnej..
a jak jej się to znudzi to co? zrobi sobie zasinienia na szyji? 🥴 podupczona jak w ten czas.
i nikt z ni9ą nie rozmawia, nikt jej nie rozumie - gówno prawda! to ona na każdą próbę odburkuje tylko :odpierdol się i nie twoja sprawa..
Ja mam w dupie to wszystko bo widzę, że robi to na pokaz. Ale do kurwy nędzy nie jest i nie będzie pępkiem świata.
Mogłaby się zastanowić i dać żyć chociaż rodzicom.. czego ona oczekuje? że każdy będzie latał za nią i po dupce klepał jaka cudowna? nosz ja pierdole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
17 lat.. w marcu 18.
Naprawdę. nie rozmawia z nikim bo tylko łazi i pisze sms-y z jakąś koleżanką. Nawet jak jest u mnie i dzieci bawi to z łbem w telefonie o co nie raz jej zwracałam uwagę.
Sama się alienuje i robi z siebie dziwaka. Zamyka się w pokoju i kurwa myśli co by jeszcze wykombinowac i jak na złość wszystkim do okoła zrobić...

już raz zrobiła akcję (ale nie chcę pisać o co chodziło) tez wymyślałai koloryzowała.. przeszło, uspokoiło się to musiała wymyślić coś lepszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
17 lat.. w marcu 18.
Naprawdę. nie rozmawia z nikim bo tylko łazi i pisze sms-y z jakąś koleżanką. Nawet jak jest u mnie i dzieci bawi to z łbem w telefonie o co nie raz jej zwracałam uwagę.
Sama się alienuje i robi z siebie dziwaka. Zamyka się w pokoju i kurwa myśli co by jeszcze wykombinowac i jak na złość wszystkim do okoła zrobić...

już raz zrobiła akcję (ale nie chcę pisać o co chodziło) tez wymyślałai koloryzowała.. przeszło, uspokoiło się to musiała wymyślić coś lepszego.
😲 😲 😲kurde ja tez miałam jazdy jak młoda byłam ale nie az takie ☺️zreszta kazdy ma zryty łeb w pewnym wieku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jednym słowem porzadny wpierdol by jej sie przydał moze by troche zmądrzała 🤢


żebyś wiedziała. ja ne wiem co do niej mówić. bo tu się uśmiecha,. rozumie już nie będzie a za chwilę znowu to samo.
moze ma jakis problem i tak chce zwrocic na siebie uwage kurde ale mogła by pogadac o co chodzi a nie takie cyrki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chce zwrócić na siebie uwagę to jest oczywiste. A jej jedynym problemem jest to, że jest kurwa dziewicą! no ja pierdolę!
Przegina bo mogłaby się zachowywać jak człowiek. nie wymagać od innych tego co nie możliwe. Nie jest sama na świecie ale musi liczyć się z tym, że ludzie mają też swoje a nie tylko jej życie na głowie.
Jak ja do niej nie pisałam przez kilka dni to zaatakowała mnie, że odzywam się tylko jak coś potrzebuję... Nosz kurwa! Mam dwójkę dzieci i nieraz nie mam czasu zeby po dupie się podrapać a ona z pretensjami, że nie piszę sms-ów..

Co do sernika to ja taki piekę 🙂 http://www.mojeciasto.pl/ciasto,6517,25,sernik_babuni.html niesamowity wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
ale jak robi sobie pseudo "sznity" to raczej bym obstawiała ,że podoba jej się jakiś koleś i może tym mu chce zaimponować tak myślę


Sznity były specjalnie dla siostry i mamy.. dobrze to wiem. Bo nie po szkole czy gdzieś łąziła z nimi na wierzchu tylko po domu żeby 2 siorka zauważyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ja mam wrażenie ,że dzisiejsze młode pokolenie jest takie bardzo dziwne w tym sensie my jak (przynajmniej ja) chciałm zrobić rodzicom na złość to chodziłam na wagary czegoś tam nie zrobiłam chociaż u mnie to nie przeszło bo ja wiedziałam co to szacunek raz jak dostałam to wiedziałam ,że źle zrobiłam 😉 a teraz jakby zlać dziecko to do pierdla się idzie masakra jakie czasy nas nastały 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gocha czy ten sernik ma być zupełnie suchy w środku czy delikatnie taki mokrawy jakby nasączony?
taki mokrawy z mojego sera taki wychodzi nie wiem jaki ty dałas ser ale on całkiem suchy nigdy nie jest


dałam taki do serników 😉 mój ulubiony czy coś takiego 🙂 jeszcze chwilkę bo podpiekę i zobaczę jaki będzie w środku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...