Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a wogole to od dwuch tygodni mamy zepsuty komputer informatyk nie umie znalezc przyczyny a w moim laptopie jest wirus w sofcie caly program mi pada a lapek muli az mnie szlag trafia wiec tez spadam
maly spi ja sie naszykuje i jade na zakupy budelek i akcesorii dla niemowlaka w prezencie dla siorki 😉 😉 😉 ale ona ma dobrze ze mna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po spacerze 🙂 ponad 2,5 godz maszerowaliśmy 🙂

Mieliśmy mały wypadek.. Matik mi się przewrócił i uderzył w róg stołu.. zaczął płakać i zaciskać oczy i wtedy zauważyłam, że z oka mu krew leci.. Boże co ja przeżyłam zanim go uspokoiłam żeby sprawdzić skąd ta krew... Na szczęście okazało się, że tylko rozciął lekko powiekę... masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babki 🙂

gogruska ja też mam czasem takie wrazenie ale to nie znaczy ze dziewczyny mają nas w dupie moze akurat są zajęte ja tez mam takie dni kiedy wpadam i mamczas a wtedy sie wszystkie nagle ulatniaja i co mam sobie pomyślec? przychodzi mi do głowy to samo..

co do siostry to mam taką sama do rodziców odnosi sie gorzej niz do kolezanek uwaza ze pepkiem swiata jest ale jej zawsze o pieniądze chodzi jak rodzice powiedzieli zeby wzieła sie i dupom ruszyła i coś zrobiła bo jej nie dadzą na akademik i życie to powiedziała ze o alimenty ich pozwie awantury zawsze robi palcem w dupie nie zamiesza tylko lezy jak ta łania a ty rób kolo niej a 21 lat ma dziewczyna i wszyscy zli tylko ona dobra i wspaniała.. ahh szkoda gadac tylko dobrez ze takich jazd jak twoja nie robi raz tylko z domu zwiała jak rodzice jej komórke zabrali bo przeginała.. i co najlepsze płacze ze bieduje we wrocławiu a za 100 zł telefon ładuje buty za 200 zł hahaha no żal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
My po spacerze 🙂 ponad 2,5 godz maszerowaliśmy 🙂

Mieliśmy mały wypadek.. Matik mi się przewrócił i uderzył w róg stołu.. zaczął płakać i zaciskać oczy i wtedy zauważyłam, że z oka mu krew leci.. Boże co ja przeżyłam zanim go uspokoiłam żeby sprawdzić skąd ta krew... Na szczęście okazało się, że tylko rozciął lekko powiekę... masakra!


biedny Matis 😘 mój mały też wczoraj zaliczył glebe o szklany stół bo balon mu sie wyślizgnął stracił równowagę i zapierdzielił zebami, myślałam ze stracił jakieś ząbki bo tak sie krew lała ze masakra skonczyło sie na rozciętej dolnej wardze i zdarciu skóry z brody 🤨 biedactwo tez nie szło go uspokoic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie wiem czy z wami popiszę bo mi net coś nawala 😠 😠 😠
w skrócie
zjadłam z Kamilem 3 kawałki sernika 😉
z Adziulką obiad
jeśli chodzi o upadki to niestety nie pierwsze i nie ostatnie 🥴 🥴
wczoraj Angelka niechcący przewróciła Kamila i ten uderzył buzią o podłogę i ma takie czerwone ale nie wiem czy to od upadku czy mu się zimne zrobiło 🥴 🥴 podejrzewam ,że to zimne bo ma takie jakby pęcherzyki 🤔

nie martwcie się wszystkie jesteśmy ważne lecz czasem trzeba uciec bo obowiązki wzywają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ładnie ty obżartuchu 🤪 🤪 moj dzis na obiad podziabał w zupie i zjadł dwa placki ziemniaczane tylko figle mu w głowie ja mowie ze jak tak dalej bedzie to skonczy sie na szwach któregos razu bo wogóle sie nie słucha i nie uwaza

a no i nie mowiłam
przyjechalismy w poniedziałek do moich rodziców i o eureko puscił sie i sam poszedł i chodzi sam bo.. NIKT GO NA REKACH NIE NOSI wiedziałam normalnie wiedziałam i pewnie bedzie tak ze jak wrócimy to przestanie chodzic sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wygląda na to, że Matiś po spacerze uciął sobie drugą drzemkę 😁 🤪

zjedli zupkę - ewidentnie im smakowała 🤪 🙂 🙂

a ja muszę znów chatę ogarnąć 🙂
Kubuś ogląda dzisiaj 3 raz tę samą bajkę... i śmiać mi się chce bo zawsze w tych samych momentach to samo do mnie mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula ale u nas jest podobnie.. jak teściowej nie ma to Mateusz śpi normalnie o normalnych porach, sam się bawi, nie trzeba go niańczyć..
a jak ona wraca to zaraz go na ręce i zaczyna się:/
i dzisiaj rano pojechala do swojej mamy i znowu Matik zasypia wg starego rytmu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...